Fish Buffet uueneb: OlyBetis kuni 60% KINDLAT või loosiga kuni 100% cashbacki!
  • Jokker.ee
  • 09.09.2020

Fish Buffet uueneb: OlyBetis kuni 60% KINDLAT või loosiga kuni 100% cashbacki!

Täna, 9. septembril toimus oluline muudatus maailma suurima pokkerivõrgustiku GG Network püsikliendiprogrammis Fish Buffet, mida kasutab ka OlyBeti pokkerituba.

Kui siiani sõltus iga mängija poolt teenitava cashbacki protsent suurel määral õnnest, siis nüüd saab mängija valida ka iganädalase kindla cashbacki, mis võib ulatuda nüüdsest isegi 60%-ni!

Tuletame meelde, et varem võis kõige kõrgemal tasemel saada hea õnne korral lausa 100%-list cashbacki, kuid kahjuks võis juhtuda sedagi, et õnneratas tõi kõigest hädise 10%-lise cashbacki, mis vaevalt ühtegi tõsist mängijat rahuldas. Keskmiselt teeniti kõrgeimal tasemel 50% cashbacki, kuid nüüdsest suureneb seegi number oluliselt!

Alates 9. septembrist saab iga OlyBeti mängija ise valida, kas ta soovib ka edaspidi õnneratast keerutada või teenida kindlat cashbacki. Selleks on määratud neli uut "musta taset":

1) Must Kalake (Black Fish) - 500 punkti annab ühe dollari, mis tähendab 20% kindlat cachbacki,

2) Must Kaheksajalg (Black Octopus) - 285 punkti annab ühe dollari, mis tähendab 35% kindlat cachbacki,

3) Must Vaal (Black Whale) - 200 punkti annab ühe dollari, mis tähendab 50% kindlat cachbacki,

4) Must Hai (Black Shark) - 167 punkti annab ühe dollari, mis tähendab 60% kindlat cachbacki.

Ava konto OlyBetis pokkeritoas!

Nn. "musta taseme" saab valida mängija, kelle tegelik tase asub vastavast tasemest vähemalt ühe astme võrra kõrgemal. Nii saavad kõige madalama "musta taseme" (Black Fish) valida need, kes paiknevad tasemel Pronks Krabi (Bronze Shrimp) kuni Kuld Kaheksajalg (Gold Octopus). Black Octopus on valikus kõikidel "vaaladel" ning Black Whale kõikidel "haidel". Must Hai (Black Shark) on kõrgeim võimalik tase, mis tagab automaatselt kindla 60%-lise cashbacki.

Kolm kõrgemat "musta taset" kehtivad täpselt ühe aasta ning nende hoidmiseks tuleb teenida vastavalt 750 000 (Black Octopus), 1 750 000 (Black Whale) või 5 000 000 (Black Shark) punkti.

Kui punktinõuet ei õnnestu täita, siis langeb mängija ühe "musta taseme" võtta tagasi (näiteks Black Shark > Black Whale). Keskmiselt saab mängija iga turniiridel või rahalaudades reigitud dollari eest 100 punkti, mis tähendab, et tasemete hoidmine ei tohiks regulaarsetele mängijatele just väga kaelamurdev olla. Samuti puudub igakuine mängukohustus, sest oluline on teenida punktid ühe aasta jooksul. 

Soovi korral võib mängija alati "vana süsteemi" juurde tagasi pöörduda ning teenida cashbacki õnneratast keerutades. Sel juhul liigub mängija pärast vahetuse kinnitamist ühe taseme võrra kõrgemale (näiteks Black Whale > Bronze Shark) ning alustab seal punktide teenimist nullist. Ja loomulikult võib seda süsteemi soovi korral taas tulevikus muuta. 

Tasemed mängijatel.jpgTasemed ja hüved alates 9. septembrist

Mis saab olemasolevatest punktidest ja tasemetest?

Pärast üleminekut uuele süsteemile saavad kõik mängijad cashbacki vastavalt hetkel olemasolevatele punktidele, mis seejärel nullitakse. Ka kõik avamata spinnid tehakse 9. septembril lahti ning lisatakse mängija kontodele. Niisamuti viiakse kõik mängijad automaatselt üle järgmisele tasemele. Mängijate vaatevinklist on see kasulik, sest cashbacki protsent suureneb. 

Näide: Sa oled hetkel tasemel Teemant Kaheksajalg (Diamond Octobus) ning Sul on teenitud sel tasemel 10 000 FP-d. Sel juhul kantakse Su kontole 36 dollarit (keskmine selle taseme cashback) ning Sind viiakse tasemele Pronks Vaal (Bronze Whale).

Kokkuvõttes on tegemist eelkõige kasuliku muudatusega regulaarsetele mängijatele ja proffidele, kes võivad saada senisest rohkem ja kindlamat cashbacki. Harva mängivate pokkerisõprade elu ei muutu küll kuigivõrd paremaks, kuid õnneks ka mitte halvemaks. Kuigi mängijaid profileeriv PVI (Player Value Index) jääb GG-võrgustikus ka edaspidi kehtima, võib siiski eeldada, et võrgustikule tervikuna mõjub uuendus positiivselt. 

Uued tasmeed.jpgJärgmisele tasemele üleviimise skeem

Tähelepanu! OlyBet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!
KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5