LIVE

OlyBeti spordiennustuses saab kohalike valimiste raames panuseid teha
  • Jokker.ee
  • 29.09.2017
  • 0

OlyBeti spordiennustuses saab kohalike valimiste raames panuseid teha

Eesti suurim ennustusportaal OlyBet avas võimaluse panuseid teha ka eelseisvate kohalike valimiste tulemuste peale. Pakutakse ennustamiseks, kellest saab valimiste üldvõitja, kas e-valimised toimuvad, milline saab olema üldine valimisaktiivsus, kellest saab Tallinna või Tartu linnapea, kas Keskerakond saab Tallinna volikogus üle poolte kohtadest ning kes ületavad pealinnas valimiskünnise, selgitas OlyBeti ennustuste juht Vlad Dratšjov.

Tema kinnitusel lisandub ennustusvõimalusi jooksvalt juurde ning koefitsiendid muutuvad vastavalt värsketele uuringutele, uudistele ja muule infole. Portaali hinnangul on valimiste järel tõenäolisim Tallinna linnapea Taavi Aas koefitsiendiga 1,35, talle järgnevad Rainer Vakra, Kristen Michal ja Martin Helme.

IRLi kandidaadile Raivo Aegile ja Edgar Savisaarele panustajad saavad nende linnapeaks saamise puhul raha tagasi 50kordselt. OlyBet on peaaegu veendunud, et Tartu linnapeana jätkab Urmas Klaas – panustajad saavad sel juhul raha tagasi vaid 1,1kordselt, samas kui EKRE kandidaadi Indrek Särje linnapeaks saamisel saavad talle panustajad raha tagasi koguni 100kordselt.

Nii Vaba Tallinna Kodanik kui Eestimaa Rohelised Tallinnas ennustusportaali hinnangul valimiskünnist ei ületa, piiri peal on ka Savisaare liit ja Tegus Tallinn.

Leiad kõik panustamise võimalused siit.


Tähelepanu! OlyBet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Kommentaarid

Pokker
Spordiennustus
Kasiino