OlyBeti spordiennustuses võimalik panustada EMV põhiturniiri finalistidele
  • OlyBet
  • 14.04.2016
  • 0

OlyBeti spordiennustuses võimalik panustada EMV põhiturniiri finalistidele

Möödunud nädalavahetusel alanud Eesti turniiripokkeri meistrivõistluste 300-eurose osalustasuga No Limit Holdem põhiturniiri kaks esimest mängupäeva selekteerisid 243 alustaja hulgast üheksa parimat, kes kogunevad taas laua taha 16. aprill kell 13:00, et selgitada meister ja võitja auhinnaraha 17 000 euro omanik!

OlyBeti spordiennustuse hinnangul on kõige suurem tõenäosus 2016. aasta pokkeri Eesti meistrivõistluste põhiturniiri võitmiseks mullu 3. koha saavutanud ja tänavu finaallauas kõige suurema punktisummaga (1 033 000) alustaval Kaarel Lepikul.

Lepikule järgnevad 2013. aasta pronks Tõnis Linnamägi (895 000) ja järgmised üle keskmise punktisummaga Meelis Vestla (671 000) ning Silver Simulask (660 000). Suuruselt viienda punktisummaga alustab lõpuheitlust tiitlikaitsja Kaupo Tenno (430 000).

2012. aasta detsembris mainekal GSOP Live Praha turniiril 590 osaleja konkurentsis kõrge kaheksanda koha saavutanud Joel Lindpere punktisumma (402 000) on suuruselt kuues. Tema järel jõudsid finaali ka Ranel Käsi (320 000), Meelis Vist (269 000) ja Indrek Stranberg (200 000).

„Tänavune finaallaud koosneb peamiselt kogenenud mängijatest ning väga raske on võitjat ennustada, sest lisaks mängijate oskustele ja vastaste tundmisele ei saa unustada ka õnnefaktori osakaalu,“ kommenteeris Olympic Casino pokkerimänedžer Risto Suurpõld. “Mängijate varasemaid saavutusi ja finaallaua punktisummasid arvesse võttes saame siiski ennustada, kellel on suuremad võimalused võiduks ning kes võiks olla esimene väljalangeja,“ täpsustas Suurpõld.

OlyBet võimaldab lisaks võitjale ennustada ka esimest väljalangejat, kelleks esmajärgus peetakse finaallauda jõudnud kolme kõige väiksema punktisummaga mängijaid ja pokkerilauas vähem kogenenud jalgpallistaari Lindperet.

Mängijate asetused finaallauas:

IsteMängijaPunktidVõitja koefitsient1. väljalangeja koefitsient
1Tõnis Linnamägi8950004,525
2Meelis Vestla671000610
3Indrek Stranberg200000204
4Joel Lindpere402000105,5
5Silver Simulask660000610
6Kaupo Tenno43000088
7Meelis Vist269000185,5
8Ranel Käsi320000155,5
9Kaarel Lepik10330003,525
OlyBeti spordiennustuse keskkonnas on panustamine avatud kuni mängu alguseni - 16. aprill kell 13:00.

Kui sul puudub OlyBet konto, siis loo see kasutades boonuskoodi "Jalka100" ja saad 10 eurot panustamiseks täitsa niisama - isegi deposiiti ei ole vaja teha! Boonuskoodiga 18.02 - 29.05 konto avanud mängijate vahel loositakse veel välja 25 x 100 € spordiennustusraha. Konto saad avad siin.

Seotud mängud

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5