OlyBetis WSOPC Tallinn kvalifikatsioonidel üle 17 000€ lisaväärtus (added value)
  • Jokker.ee
  • 04.07.2024

OlyBetis WSOPC Tallinn kvalifikatsioonidel üle 17 000€ lisaväärtus (added value)

WSOP Circuit Tallinn toimub juba kahe nädala pärast, mis tähendab, et viimane aeg on hankida soodsamalt turniiripilet läbi interneti kvalifikatsioonide. Nüüd on selleks eriti hea põhjus, sest OlyBetis toimuvatel kvalifikatsioonidel on kuni 17. juulini enneolematu lisandväärtus (added value) - üle 17 000 euro väärtuses WSOPC Tallinn piletites!

Kvalifikatsioonide garantiidena läheb väljamängimisele vähemalt 79 WSOPC Tallinn meistrisõrmuse väärilise turniiri piletit, sealhulgas 45x €1,500 WSOPC Tallinn põhiturniiri kohta (millest 9x 1500 € on lisatud väärtus erinevatel turniiridel!).

Alates 1-eurosendist algavate ning kuni 250-euroste finaalsatelliitidel on OlyBeti Suure Kingitustenädala ajal kõik lisatud piletid vastavate finaalidel juhuslikult valitud osalejate vahel. See tähendab, et osaledes finaalkvalifikatsioonidel (vaata allolevalt pildilt) osaled ka loosimisel. Kõigi loosimiste tulemused avaldatakse turniiri järgmisel päeval (st 5., 8., 12. ja 15. juulil) OlyBet Pokkeri Facebooki lehel.

Lisatud väärtusega kvalifikatsioonid toimumisajad

wsopc-tallinn-satellites.jpg

Täna, 4. juulil algusega 21.00 toimub eriline vaid €1.10 osalustasuga "WSOPC Tallinn MGW Super Satellite" turniir, mille garanteeritud auhinnafond on WSOPC Tallinn piletites 1787 euro väärtuses ning millest saavad osa 27 parimat. Selle turniiri võitja teenib pääsme WSOPC Tallinn 350-eurose online tiitliturniirile, mis toimub 27. juulil kell 20:00. Tegemist on ainsa internetis (OlyBeti pokkeritoas) toimuva sõrmuseturniiriga, mille võitis mullu mäletatavasti meie oma mees Toomas Orm.

VÕIDA WSOP CIRCUIT TALLINN PILET REGISTREERIDES TURNIIRILE SIIN!

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5