Optibeti pokkeritoa eripakkumised 2020. aasta augustis
  • Jokker.ee
  • 04.08.2020

Optibeti pokkeritoa eripakkumised 2020. aasta augustis

Optibeti pokkerituba jätkab heade mänguelamuste pakkumist Eesti mängijatele, tehes seda nüüdsest Playtechile kuuluvas iPoker võrgustikus.

Augustis ootavad Optibeti mängijaid põnevad igapäevased missioonid, mida saab täita koguni kolmel tasemel. Täites ülesande, pääsed keerutama õnneratast, kus iga keerutus võidab - parimal juhul saad ühekorraga koguni 1000 eurot puhtalt kätte! 

Uusi mängijaid ootab aga 200% kuni 2000 € tervitusboonus ning lihtne ja loogiline, kuni 55%-line cashback

Uued igapäevased suvemissioonid - iga loos võidab!

Kuni 30. augustini võid täita igapäevaseid missioone ning saada auhinnaks ühekorraga kuni 1000 eurot puhtalt kätte!

Iga päev on kolm erinevat missiooni tasemetel kuld, hõbe ja pronks. Sõltuvalt missioonist võib neid täita nii raha- kui turniirilauas ning enamasti on missioonid väga lihtsad. Näiteks tuleb saada mõni teatud stardikäsi või lihtsalt võtta osa teatud arvust turniiridest või mängida rahalauas.

Kampaaniaga liitumiseks ava Optibeti tarkvara, klikka "Missions" ning tee opt-in (ära unusta seda iga päev teha). Sealt leiad ka missioonide kirjeldused. Iga päev võid täita kuni kolm missiooni ning saada ka kolm auhinda. 

Kui igapäevane missioon on täidetud, siis pääsed suvist õnnaratast keerutama. Loosiauhindadeks on üldised turniiripiletid, Twisteri piletid või raha ning nagu mainitud - eriti hea õnne korral on võimalik võita koguni 1000 eurot. Eriti magus on aga teadmine, et iga keerutus võidab!

summer.jpg

12 500 eurot igal nädalal aktiivseimatele Twisterite mängijatele

Lisaks suvisele Twisteri päevamissioonidele jätkuvad iganädalased Twisteri rallid, mille iganädalane auhinnafond on 8050 € rahas + 4450 € väärtuses Twisteri pileteid ehk kokku 12 500 eurot. 

Võistluses osalemiseks tuleb lihtsalt Twister-turniire mängida. Kehtivad lihtsad põhimõtted:

- Igal turniiril osalemine annab punkte, iga 1 € buy-in = 1 punkti

- Iga turniiri võitmine annab topeltpunktid,

- Mida kõrgem on buy-in, seda rohkem punkte saad. Turniiride sisseost on vahemikus 1 kuni 100 eurot. 

See tähendab, et näiteks 1-eurose turniiri võitmine annab 2 punkti (1x1x2), 100-eurose sisseostuga turniiril teiseks tulemine toob aga kontole 100 punkti (100x1x1).

Iga nädala 250 parimat jagavad suurepäraseid auhindu, mis kantakse üle esmaspäeval hiljemalt kell 17:00 Eesti aja järgi. Esimene koht saab 1000 eurot pärisraha, viimane auhinnaline koht (250.) aga KOLM 5-eurost TASUTA Twister turniiripiletit. 

Optibet Twister.jpgAge of The Gods Twister Jackpot-turniir

Tervitusboonus 200% kuni 2000 €

Kõiki uusi mängijaid ootab Optibetis 200% kuni 2000 € sissemakseboonus. NB! See kehtib ka nendele mängijatele, kel oli konto "vanas" ehk GG-võrgustikus asunud Optibetis! 

See boonus on jagatud kahte osasse:

1) 200 % kuni 800 € boonus (ajalimiit 60 päeva). Iga reigitud 10 € eest saab mängija 2 eurot boonust (tinglikult 20% cashbacki)

2) 200% kuni 1200 € boonus (ajalimiit 90 päeva). Iga reigitud 10 € eest saab mängija 1 euro boonust (tinglikult 10% cashbacki)

Pane tähele, et tervitusboonuse saamiseks tuleb vajutada “Opt-in” ning tervitusboonust saab kasutada vaid korra. 

Eriti oluline: Tervitusboonus lisandub tavapärasele cashbackile ning muudest boonustest saadud hüvedele. See tähendab, et iPokeris on teenida kokku koguni kuni 55%-list cashbacki!

Lihtne ja loogiline cashback kõigile

Optibeti uus cashbacki süsteem on väga ihtne ja arusaadav. Sinu cashbacki protsendi määrab 100% ulatuses käive, mitte loosiõnn, oskused või mängutaktika. 

Kõik mängijad alustavad tasemelt "Jack" ning saavad iga reigitud 1 euro eest 10 VIP-punkti. Jõudes järgmisele tasemele, kehtib VIP-punktide kordistaja, mis suurendab ka rakebacki. 750 euro tasumine reigiks tagab mängutaseme "Joker", mis toob sisse juba 35% rakebacki. Sellele lisanduvad teiste kampaaniate käigus teenitud võimalikud hüved ja auhinnad!

Cashback.jpg

Iga 100 VIP-punkti eest saab mängija 1 € pärisraha ning enda progressi saad jälgida pokkerikliendis, valides "Minu konto" > "VIP". Oma taseme hoidmiseks pead koguma igal kuul sama koguse punkte, vastasel juhul taset langetatakse. Punkte hoitakse kontol täpselt 12 kuud. 

Eriti oluline: Arvestus on contributed-põhine ja põhineb iga mängija poolt makstud reaalsel reigil. See tähendab, et "fishe" ei kohelda paremini kui häid mängijaid (mida praktiseerivad hetkel mitmed pokkeritoad).

Miks mängida iPokeris?

iPoker on Playtechi poolt juba 1999. aastal rajatud pokkerivõrgustik, mis sai pärast äsjast MPN-i lagunemist kõvasti täiendust. Lisaks Optibetile siirdus juuli alguses iPoker'isse ka teine Enlabsi kontsernile kuuluv ning peamiselt Skandinaavia turule suunatud pokkerituba BestPoker. Koos vanade ja uute tulijatega on kunagise maailma suurima võrgustiku eesmärk taas kõrgustesse tõusta. Kui oma ala suurte valitsejate vastu veel ei saada, ollakse näiteks MPN-ist juba märksa suurem.

Eelkõige on iPoker suunatud Euroopa turule. iPokeril pole just ülearu palju eripakkumisi, kuid need on samas väga lihtsad ja loogilised. Arvestades suurtest konkurentidest väiksemat mängijate arvu, on ka erinevates edetabelites kõrgete kohtade saavutamine märksa lihtsam.

Optibeti kaudu allalaaditavas iPoker tarkvaras saab mängida nii Texas Holdemit, Omahat kui 6+ Holdemit (tuntud ka kui Short Deck Poker). Olemas on ka erilised kiirpokkeri lauad, kus käib aktiivne mäng peamiselt madalatel tasemetel. 

Turniirisõbrad saavad nautida nii MTT kui SNG-turniire (viimaste sisseostud 0.10 € kuni 50 €). Regulaarselt toimuvate MTT-de sisseostud ulatuvad 100-200 euroni ning tänu garanteeritud auhinnafondidele sobivad paljud neist mängimiseks ka kõvematele tegijatele. Iganädalase Main Sunday Event garantii on näiteks 30 000 eurot ning sisseost 100 eurot. Kuu lõpus toimub ka üks 50 000 € garantiiga turniir. 

Väga populaarsed on Twister-kiirturniirid, mille sisseost on vahemikus 1-100 eurot. Mängutempo on Twister-turniiridel lausa erakordselt kiire ning lisaks tavaturniiridele (auhinnafond kuni 1000 x) saab proovida kätt ka võimsatel Age of the Gods Jackpot-turniiridel. Seal võib kõigest 1 euro eest pääseda mängima ka kuni poolele miljonile! 

Opti laud 2.jpgiPokeri "kiire" rahalaud

Näita oma oskusi Optibeti pokkeritoas!

Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5