Optibet nüüdsest iPokeris: uued mängijad saavad 2000 EUROSE boonuse!
  • Jokker.ee
  • 02.07.2020

Optibet nüüdsest iPokeris: uued mängijad saavad 2000 EUROSE boonuse!

Optibeti pokkerituba vahetas täna platvormi, alustades 2. juuli keskpäeval tegevust Playtechile kuuluvas iPoker võrgustikus. 

Eelnevalt tegutses Optibet GG-võrgustikus, kuid andis tänavu mai keskel teada, et lahkub sealt juuni lõpuks.

Ettevõtte pokkerimänedžeri Maksims Gorbacsi sõnul suutis Optibeti pokkerituba GG-võrgustikus veedetud aastaga edukalt Eestis läbi lüüa ning ta avaldas lootust, et Optibeti mängijad leiavad häid mänguvõimalusi ka iPokeris.

Gorbacsi sõnul on iPoker korraliku funktsionaalsusega kasutajasõbralik mängukeskkond, mis sobib hästi nii hobimängijatele kui tõsisematele harrastajatele. Samuti loodetakse teha koostööd teiste Eesti saitidega, et iPokeris mängimine meie pokkerisõpradele atraktiivsemaks muuta. "iPoker on märksa suurem võrgustik kui endine MPN ning sellel on igati korralik potentsiaal kasvada," usub Gorbacs, kes on ise endine pokkeriproff. 

Koos Optibetiga liitus täna iPokeriga ka Enlabs'i kontsernile kuuluv, peamiselt Skandinaavia turule suunatud bränd Bestpoker. Optibet kinnitas, et jätkatakse nii ETPF-i toetaja, Jokker.ee partneri kui ka pokkeriproff Rauno Tahvoneni tööandjana.  

Optibeti pokkerituba peibutab mängijaid erinevate promode, ägeda Twister-kiirpokkeri ning kuni 35% cashbackiga (maksimaalne cashback eeldab vähemalt 750 euro reikimist kuus). Uusi mängijaid ootab 200% kuni 2000 € deposiitboonus, mis kujutab endast 20%-list täiendavat rakebacki. Lisaks Holdemile ja Omahale saab mängida ka Six Plus Holdemit (tuntud ka kui Short Deck Poker). 

Tutvu Optibeti pokkeritoa sõltumatu ülevaatega.

Ava Optibeti konto siin!

Opti laud 2.jpgSelles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5