Optibeti pokkeritoa parimad diilid ja eripakkumised jaanuaris 2021
  • Jokker.ee
  • 06.01.2021

Optibeti pokkeritoa parimad diilid ja eripakkumised jaanuaris 2021

Uus aasta on alanud ning Optibeti pokkeritoal oma mängijatele hea sõnum: kõik 2020. aastast tuttavad eksklusiivsed promod jätkuvad ka jaanuaris. Samuti lubab Optibeti pokkerimänedžer, et detsembri lõpus toimunud jõuluturniir ei jää viimaseks Eesti ja Läti mängijatele mõeldud eksklusiivseks ürituseks ning hiljemalt veebruaris saavad Optibeti mängijad osa ka päris uutest ägedatest erikampaaniatest. 

Mõistagi saab läbi Optibeti pokkeritoa osaleda ka kõikides iPoker võrgustiku eripakkumistes ning vaid ühe euroga sadu tuhandeid võita! Uusi Optibet Poker mängijaid ootab 200% kuni 2000 € tervitusboonus ning kuni 55%-line cashback!


Eksklusiivselt vaid Optibetis!
Jack of Spades - lihtsalt mängi ja saa raha
Superhea kampaania kõikidele madalaid panuseid armastavatele mängijatele! Mängi mikropanustega rahalaudades vähemalt 500 kätt ning saa 5 eurot puhtalt kätte. Nii iga päev!

Arvesse lähevad vaid ülimadalad No Limit Hold’em lauad, mille ülemine limiit on 0.10 €/0.20 €. Pane tähele, et reiki arvestatakse juhul kui avatud on vähemalt flop ja panga suurus vähemalt 15 senti. Boonuse kasutamiseks tuleb teha pokkeri lobbys opt-in. 

Jack of Spades.jpg

Jõua finaallauda ja keeruta õnneratast
Nagu kõikjal mujal, toimuvad ka iPoker võrgustiku suurimad turniirid just pühapäeval. Korralikud garantiid, palju mängijaid ning mõnus action - seda kõike täiesti taskukohaste sisseostude eest. 

Kui osaled järgmistel turniiridel läbi Optibeti pokkeritoa ning jõuad finaallauda, siis pääsed keerutama õnneratast, kus võidad turniiripileti vahemikus 1-100 eurot. Arvesse lähevad järgmised turniirid:

Pühapäeva turniirid ipoker.jpg
Ja pane nüüd tähele! Kui peaksid nendel või mistahes teistel, vähemalt 5-eurose sissostuga regulaarsetel turniiridel turniiridel mulliks jääma (muidugi tingimusel, et mängisid neid Optibetis), siis saad samuti õnneratast keerutada ning võita raha või pokkeripileteid! 

Iganädalased 200 € freerollid
Kui oled Optibeti püsimängija, siis võta kindlasti osa igal reedel kell 19:00 (Eesti aja järgi) algavatest 200-eurostest eksklusiivsetest freerollidest!

Pileti saamiseks liitu pokkeri freerolli missiooniga (tee opt-in) ning asu täitma iganädalasi ülesandeid: 

1) Mängi 5 SNG turniiri, mille sisseost on vähemalt 5 €

2) Mängi nädala jooksul 10 üldist mitmelauaturniiri (scheduled tournaments)

3) Mängi 8 Twisterit, mille sisseost on 5 € või rohkem

Missioonide täitmiseks on aega esmaspäevast pühapäevani. Pileti saad pärast igat lõpetatud missiooni. Milleks on aga ühe freerolli jaoks vaja KOLME piletit? Sest Sa võid kasutada neid pileteid nii re-entry tegemiseks samale freerollile kui ka osalemiseks järgmistel nädalatel. Pea vaid meeles, et teenitud piletid aeguvad 30 päevaga. 

200 freerolls.jpg
Jälgi Optibeti striimereid ning saa kasulikke vihjeid
Optibeti pokkeritoa esindusmängija on nimekas pokkeriproff Rauno "estonianjesus" Tahvonen, kes aitab hea meelega ka teistel pokkeris tugevaks saada.

Just seepärast tasub avada Rauno Twitch'i kanal ning jälgida mehe ülekandeid. Lõbusad striimid sobivad jälgimiseks kõigile, kes pokkerit armastavad. Sul on hea võimalus õppida, küsida nõu ning lihtsalt pokkeri- ja muudel teemadel rääkida. Enamasti jagatakse vaatajatele ka väärt kraami, näiteks tasuta turniiripileteid. 

Lisaks Raunole on Optibeti tiimis Läti pokkeriproff Gatis Reigass ning üsna sageli võib Optibetis näha mängimas ka väga populaarset ning aktiivset Eesti striimerit Oskar "deckflow" Ojaveeri. Ela neile kaasa ning saa Optibeti striimerite toel ka ise paremaks mängijaks. 

Rauno Tahvonen.jpg 
iPoker võrgustiku parimad diilid Optibetis
Lahenda pusle ning teeni kuni 1000 eurot
Jaanuari jooksul võid teenida täiendavaid rahalisi auhindu, avades pokkeritoa lobbys missioonid ning liitudes seal kampaaniaga "Card Collector". 

Seejärel näed, milliseid kaarte on koguda vaja ning võidki uljalt mängima asuda. Iga päev on võimalik lahendada neli puslet, millest esimese kolme lahendamise eest teenid ühe, neljanda eest aga kaks kraapekaarti. Esimene pusle on seejuures väga lihtne, piisab vaid ühest kaardikombinatsioonist.

Pane tähele, et:
1) kaarte saab koguda ainult Twister SNG-turniiridel (alates 5 € sisseostust) ja NLH laudades (limiidid alates 0.05 €/ 0.10 €, v.a. heads-up). 
2) Pusletüki saamiseks tuleb käsi võita (pole vahet, kas enne või pärast floppi)!

Pusle lahendamise eest saadud kraapekaardiga võid võita 0,50 € turniiripileti või kuni 1000-eurose rahalisi auhinna. Iga kraapekaart toob alati ühe võidu!

Card Collector.jpg

Võida sadu tuhandeid vaid ühe euroga!

iPoker võrgustiku Twister-kiirturniirid on ühtviisi populaarsed nii Baltikumi kui Põhjamaade pokkerimängijate seas, sest võimaldavad kõigest ühe euroga Age of Gods Ultimate Power Jackpot kätte saada!

Age of The Gods on Playtechi poolt loodud menukas slotimängude seeria, mille Jackpotte saavad lisaks slotisõpradele jahtida ka pokkerimängijad. Selleks tuleb lihtsalt avada Optibeti pokkeritarkvara, sealt edasi Twister ning registreeruda 1,5 või 10-eurose sisseostuga Age of The Gods kiirturniirile. 

Tavapäraselt kolme mängijaga kiirturniiri alguses loositakse auhind ning kui Sul tõeliselt veab, võid saada kätte ühe neljast Age of Gods Jackpotist, mis algavad vastavalt 50, 500, 5000 ja 100 000 eurost. Neist suurim - Ultimate Power Jackpot - võib küündida aga juba tohututesse kõrgustesse ning on olnud ka üle miljoni euro!

Lisaks toimub iPoker võrgustikus ka iganädalane Twisteri ralli, mille auhinnafondis on 8050 EUROT + 4450 € väärtuses Twisteri pileteid. Punkte saab Twisteri turniiridel osalemise eest (mida kõrgem sisseost, seda rohkem punkte), turniirivõidu korral teenid aga topeltpunktid. Auhindu jagub iga nädala 250 parimale!

Optibet Twister.jpg

Tervitusboonus 200% kuni 2000 €

Kõiki uusi mängijaid ootab Optibetis 200% kuni 2000 € sissemakseboonus. NB! See kehtib ka nendele mängijatele, kel oli konto "vanas" ehk GG-võrgustikus asunud Optibetis! 

See boonus on jagatud kahte osasse:
1) 200 % kuni 800 € boonus (ajalimiit 60 päeva). Iga reigitud 10 € eest saab mängija 2 eurot boonust (tinglikult 20% cashbacki)
2) 200% kuni 1200 € boonus (ajalimiit 90 päeva). Iga reigitud 10 € eest saab mängija 1 euro boonust (tinglikult 10% cashbacki)

Pane tähele, et tervitusboonuse saamiseks tuleb vajutada “Opt-in” ning tervitusboonust saab kasutada vaid korra. Eriti oluline: Tervitusboonus lisandub tavapärasele cashbackile ning muudest boonustest saadud hüvedele. See tähendab, et iPokeris saab teenida kokku koguni kuni 55%-list cashbacki!

Cashback, mis ei sõltu Sinu oskustest ega õnnest
Optibeti cashback-süsteem on väga lihtne ja arusaadav. Sinu cashbacki protsendi määrab 100% ulatuses käive, mitte loosiõnn, oskused või mängutaktika. 

Kõik mängijad alustavad tasemelt "Jack" ning saavad iga reigitud 1 euro eest 10 VIP-punkti. Jõudes järgmisele tasemele, kehtib VIP-punktide kordistaja, mis suurendab ka rakebacki. 750 euro tasumine reigiks tagab mängutaseme "Joker", mis toob sisse juba 35% rakebacki. Sellele lisanduvad teiste kampaaniate käigus teenitud võimalikud hüved ja auhinnad!
 
Iga 100 VIP-punkti eest saab mängija 1 € pärisraha ning enda progressi saad jälgida pokkerikliendis, valides "Minu konto" > "VIP". Oma taseme hoidmiseks pead koguma igal kuul sama koguse punkte, vastasel juhul taset langetatakse. Punkte hoitakse kontol täpselt 12 kuud. 

Cashback.jpg

Kokkuvõttes: arvestus on contributed-põhine ja põhineb iga mängija poolt makstud reaalsel reigil. See tähendab, et "fishe" ei kohelda paremini kui häid mängijaid (mida praktiseerivad hetkel mitmed pokkeritoad).

Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.
KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5