Optibeti pokkeritoa parimad diilid ja eripakkumised veebruaris 2021
  • Jokker.ee
  • 04.02.2021

Optibeti pokkeritoa parimad diilid ja eripakkumised veebruaris 2021

Kätte on jõudnud veebruar ning Optibet käivitanud uue, mugava ning kaasaegse tarkvara

Elu jätkub täistuuridel ka Optibeti pokkeritoas, kus lähevad edasi kõik iPoker võrgustiku parimad pakkumised + juba eelmisest aastast tuttavad eksklusiivsed promod. Neile on muuseas juba veebruari teisel nädalal veelgi lisa oodata!

Optibeti pokkeritoas saad mängida metsikuid Age of the Gods turniire ning võita sadu tuhandeid vaid ühe euroga. Uusi Optibet Poker mängijaid ootab 200% kuni 2000 € tervitusboonus ning kuni 55%-line cashback!


Eksklusiivselt vaid Optibetis!
Jack of Spades - lihtsalt mängi ja saa raha
Superhea kampaania kõikidele madalaid panuseid armastavatele mängijatele! Mängi mikropanustega rahalaudades vähemalt 500 kätt ning saa 5 eurot puhtalt kätte. Nii iga päev!

Arvesse lähevad vaid ülimadalad No Limit Hold’em lauad, mille ülemine limiit on 0.10 €/0.20 €. Pane tähele, et reiki arvestatakse juhul kui avatud on vähemalt flop ja panga suurus vähemalt 15 senti. Boonuse kasutamiseks tuleb teha pokkeri lobbys opt-in. 

Jack of Spades.jpg

Iga nädal 500 € parimatele turnamängijatele
Optibeti eksklusiivne turniiriedetabel King Leaderboards pakub head lisaväärtust turniirimängijatele ning võimaldab võita igal nädalal oma osa 500 eurost. Kampaanias osalemiseks ära unusta sellega esmalt liituda! Seejärel mängi esmaspäevast kuni laupäevani turniire ning teeni punkte, mida saad järgnevalt:

* Iga osalustasuks makstud euro annab ühe punkti,

* Jõua turniiril 25 parima sekka ning saa punkte valemi 1000*(1/n) põhjal, kus n = Sinu koht turniiril,

* Jõua finaallauda ning saa topeltpunkte.

Arvesse lähevad järgmised turniirid:

Kell 17:00 — €1,000 GTD Bounty Hunter

Kell 18:00 — The Takedown €2,000 GTD

Kell 19:00 — The Sensei €3,000 GTD

Kell 20:00 — The Shuriken - €2,500 GTD

Kell 20:00 — Way of The Dragon €2,500 GTD

Kell 20:30 — €10,000 Fists of Fury

Kell 21:00 — The Main Sweat €8,000 GTD

Edetabeli 50 parimat teenivad erinevaid turniiripileteid väärtusega 1-100 €. Võidetud pileteid võib kasutada 30 päeva jooksul mängija poolt vabalt valitud turniiridel osalemiseks. 

VÕTA OPTIBETIS KUNI 55% CASHBACK!

Jõua finaallauda ja keeruta õnneratast
Nagu kõikjal mujal, toimuvad ka iPoker võrgustiku suurimad turniirid just pühapäeval. Korralikud garantiid, palju mängijaid ning mõnus action - seda kõike täiesti taskukohaste sisseostude eest. 

Kui osaled järgmistel turniiridel läbi Optibeti pokkeritoa ning jõuad finaallauda, siis pääsed keerutama õnneratast, kus võidad turniiripileti vahemikus 1-100 eurot. Arvesse lähevad järgmised turniirid:

Pühapäeva turniirid ipoker.jpg
Ja pane nüüd tähele! Kui peaksid nendel või mistahes teistel, vähemalt 5-eurose sissostuga regulaarsetel turniiridel turniiridel mulliks jääma (muidugi tingimusel, et mängisid neid Optibetis), siis saad samuti õnneratast keerutada ning võita raha või pokkeripileteid! 

Iganädalased 200 € freerollid
Alates jaanuarist annab Optibet täiesti niisama NELI PILETIT igal reedel kell 19:00 (Eesti aja järgi) algavatele eksklusiivsetele 200 € freerollidele. Pileteid saavad ka Optibeti püsimängijad, kes liituvad freerollide missiooniga (teevad opt-in) ning täidavad iganädalasi ülesandeid: 

1) Mängi 5 SNG turniiri, mille sisseost on vähemalt 5 €

2) Mängi nädala jooksul 10 üldist mitmelauaturniiri (scheduled tournaments)

3) Mängi 8 Twisterit, mille sisseost on 5 € või rohkem

Missioonide täitmiseks on aega esmaspäevast pühapäevani. Pileti saad pärast igat lõpetatud missiooni. Milleks on aga ühe freerolli jaoks vaja KOLME piletit? Sest Sa võid kasutada neid pileteid nii re-entry tegemiseks samale freerollile kui ka osalemiseks järgmistel nädalatel. Pea vaid meeles, et teenitud piletid aeguvad 30 päevaga. 

200 freerolls.jpg
Jälgi Optibeti striimereid ning saa kasulikke vihjeid
Optibeti pokkeritoa esindusmängija on nimekas pokkeriproff Rauno "estonianjesus" Tahvonen, kes aitab hea meelega ka teistel pokkeris tugevaks saada.

Just seepärast tasub avada Rauno Twitch'i kanal ning jälgida mehe ülekandeid. Lõbusad striimid sobivad jälgimiseks kõigile, kes pokkerit armastavad. Sul on hea võimalus õppida, küsida nõu ning lihtsalt pokkeri- ja muudel teemadel rääkida. Enamasti jagatakse vaatajatele ka väärt kraami, näiteks tasuta turniiripileteid. 

Lisaks Raunole on Optibeti tiimis Läti pokkeriproff Gatis Reigass ning üsna sageli võib Optibetis näha mängimas ka väga populaarset ning aktiivset Eesti striimerit Oskar "deckflow" Ojaveeri. Ela neile kaasa ning saa Optibeti striimerite toel ka ise paremaks mängijaks. 

Rauno Tahvonen.jpg 
iPoker võrgustiku parimad diilid Optibetis
Täida missioone ja võida auhindu
Veebruari jooksul võid teenida täiendavaid rahalisi auhindu, avades pokkeritoa lobbys missioonid ning liitudes seal kampaaniaga "Card Lovers". 

Seejärel tuleb Sul täita igapäevaseid missioone, mängides Twister-turniiridel ja rahalaudades. Iga päev on kaks eraldi missiooni (nii rahamängus kui Twister-turniiridel), mis seisnevad mingi kaardikombinatsiooni saamises või nende kaartidega showdown'i võitmises. 

Kui oled missiooni täitnud, siis saad kraapekaardi, millega saad võita 0,50 € turniiripileti või kuni 1000-eurose rahalisi auhinna. Iga kraapekaart toob alati ühe võidu!
Card Collector.jpg
Võida sadu tuhandeid vaid ühe euroga!

iPoker võrgustiku Twister-kiirturniirid on ühtviisi populaarsed nii Baltikumi kui Põhjamaade pokkerimängijate seas, sest võimaldavad kõigest ühe euroga Age of Gods Ultimate Power Jackpot kätte saada!

Age of The Gods on Playtechi poolt loodud menukas slotimängude seeria, mille Jackpotte saavad lisaks slotisõpradele jahtida ka pokkerimängijad. Selleks tuleb lihtsalt avada Optibeti pokkeritarkvara, sealt edasi Twister ning registreeruda 1,5 või 10-eurose sisseostuga Age of The Gods kiirturniirile. 

Tavapäraselt kolme mängijaga kiirturniiri alguses loositakse auhind ning kui Sul tõeliselt veab, võid saada kätte ühe neljast Age of Gods Jackpotist, mis algavad vastavalt 50, 500, 5000 ja 100 000 eurost. Neist suurim - Ultimate Power Jackpot - võib küündida aga juba tohututesse kõrgustesse ning on olnud ka üle miljoni euro!

Lisaks toimub iPoker võrgustikus ka iganädalane Twisteri ralli, mille auhinnafondis on 8050 EUROT + 4450 € väärtuses Twisteri pileteid. Punkte saab Twisteri turniiridel osalemise eest (mida kõrgem sisseost, seda rohkem punkte), turniirivõidu korral teenid aga topeltpunktid. Auhindu jagub iga nädala 250 parimale!

Optibet Twister.jpg

Tervitusboonus 200% kuni 2000 €

Kõiki uusi mängijaid ootab Optibetis 200% kuni 2000 € sissemakseboonus. NB! See kehtib ka nendele mängijatele, kel oli konto "vanas" ehk GG-võrgustikus asunud Optibetis! 

See boonus on jagatud kahte osasse:
1) 200 % kuni 800 € boonus (ajalimiit 60 päeva). Iga reigitud 10 € eest saab mängija 2 eurot boonust (tinglikult 20% cashbacki)
2) 200% kuni 1200 € boonus (ajalimiit 90 päeva). Iga reigitud 10 € eest saab mängija 1 euro boonust (tinglikult 10% cashbacki)

Pane tähele, et tervitusboonuse saamiseks tuleb vajutada “Opt-in” ning tervitusboonust saab kasutada vaid korra. Eriti oluline: Tervitusboonus lisandub tavapärasele cashbackile ning muudest boonustest saadud hüvedele. See tähendab, et iPokeris saab teenida kokku koguni kuni 55%-list cashbacki!

Cashback, mis ei sõltu Sinu oskustest ega õnnest
Optibeti cashback-süsteem on väga lihtne ja arusaadav. Sinu cashbacki protsendi määrab 100% ulatuses käive, mitte loosiõnn, oskused või mängutaktika. 

Kõik mängijad alustavad tasemelt "Jack" ning saavad iga reigitud 1 euro eest 10 VIP-punkti. Jõudes järgmisele tasemele, kehtib VIP-punktide kordistaja, mis suurendab ka rakebacki. 750 euro tasumine reigiks tagab mängutaseme "Joker", mis toob sisse juba 35% rakebacki. Sellele lisanduvad teiste kampaaniate käigus teenitud võimalikud hüved ja auhinnad!
 
Iga 100 VIP-punkti eest saab mängija 1 € pärisraha ning enda progressi saad jälgida pokkerikliendis, valides "Minu konto" > "VIP". Oma taseme hoidmiseks pead koguma igal kuul sama koguse punkte, vastasel juhul taset langetatakse. Punkte hoitakse kontol täpselt 12 kuud. 

Cashback.jpg

Kokkuvõttes: arvestus on contributed-põhine ja põhineb iga mängija poolt makstud reaalsel reigil. See tähendab, et "fishe" ei kohelda paremini kui häid mängijaid (mida praktiseerivad hetkel mitmed pokkeritoad).

Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.
KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5