Osale tasuta Coolbeti sünnipäevaturniiril!
  • Jokker.ee
  • 30.01.2023

Osale tasuta Coolbeti sünnipäevaturniiril!

1. veebruaril kell 20:30 algab Coolbeti pokkeritoas eriline sünnipäevaturniir, mille võitjat ootab lisaauhinnana 1600-eurone turniiripakett. Turniiril osalemine maksab 5 eurot, kuid sa võid saada pileti sinna ka täiesti tasuta!

Turniir on avatud ainult Eesti, Soome, Kanada, Norra ja Islandi mängijatele. Lubatud on 2x re-entry esimesel 9 tasemel. Võitja teenib lisaauhinnana paketi Poker North Master festivalile Bratislavas, mis toimub 23. märtsist kuni 2. aprillini. Coolbet esitleb Bratislava Card Casinot juba oma uue peamise baasina.

Kui soovid osaleda sel turniiri täiesti tasuta,  siis tee ajavahemus 27. jaanuar - 1. veebruar kell 19:15 vähemalt 10-eurone sissemakse ja kasuta boonuskoodi "POKER".  Ära jäta seda viimasele minutile ning katsu eelnevalt vähemalt korra pokkerituppa sisse logida ja pokkerikonto luua. 

Lisaks annab Coolbet kõikidele oma pokkerimängijatele sünnipäevanädalal tavapärase 30% asemel 35% cashbacki. Selleks tuleb maksta vähemalt 10 väärtuses reiki. Eraldi registeeruma ega cashbacki läbi mängima ei pea. Rahatagastus tehakse 3. veebruaril.

Sel aastal saab Coolbeti pokkerituba viie aastaseks. Oma teenuseid pakutakse iPoker võrgustikus, mis on üks maailma suurimaid.

KLIKI SIIA NING LOO COOLBETI POKKERIKONTO!

Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5