Paf loosib raha, keerutusi, tehnikat ja reise - osalemine on kõigile TASUTA!
  • Jokker.ee
  • 10.12.2016
  • 0

Paf loosib raha, keerutusi, tehnikat ja reise - osalemine on kõigile TASUTA!

Pafis käib detsembris suur loosikampaania, millest võivad võtta osa kõik kasutajad. Kõige olulisem on aga see, et selles osalemine on täiesti TASUTA ning saadud võitudele ei rakendu mingeid läbimängimise kohustusi! 

Pafi konto saad avada siin

Kuidas osaleda?

Selleks tuleb vaid logida igal päeval sisse oma Pafi kontole ning avada jõulukalendris vastava päeva aken: täna (laupäeval) aken nr. 10. 

Akna alt leiad sümboli(d) ning kui oled kogunud 5 sarnast, osaledki loosimises. Auhinnalaual on järgmised võidud: 

- 4 kaheinimese Las Vegase reisipaketti 

- 10 iPhone 7s 

- 10 iPad Air 2s 

- 10 Philips Smart TV

- 10 Xbox One S 

- 10 Sony PlayStation VR-prillid

Aga see pole veel kaugeltki kõik!

Kui kastike on avatud, pääsed keerutama ka loosiratast ning võidad vastavalt tulemusele õiguse osaleda ka lisaloosimises. Iga päev jagatakse Pafis laiali nii sadu tasuta keerutusi, bingopileteid kui ka ohtralt sularaha. 

papp.jpg

Ainuke väike konks asja juures on see, et võitude kättesaamiseks pead Sa olema eelneva 30 päeva jooksul mänginud vähemalt ühe reaalse rahaga mängu (näiteks teinud ühe €0,10 maksva keerutuse). Et saada õigust oma auhind sisse nõuda, võid saada aktiivseks mängijaks samal päeval kuni kella 23:59-ni. Lühidalt - soovitav on teha Pafis minimaalne deposiit ning see üsna leebe nõue ASAP täita.  

Las Vegase reisi ja tehnikatoodete võitjad saavad kinnituse e-kirja teel. Loosimine toimub 27. detsembril ning võidukirjad saadetakse välja 28. detsembril. Pärisraha, bingopiletite ja tasuta keerutuste võitjad saavad kinnitussõnumi oma Paf.com postkasti.

Tasuta keerutused saad kätte võitmisele järgneval päeval ja nad on aktiivsed kell 13:00 kuni järgmise päevani kell 23:59. Kogu tasuta keerutustega võidetud raha on Sinu oma, seda ei pea täiendavalt kuskil "läbi mängima". Pärisraha all mõeldakse aga reaalset raha, mille võid soovi korral kasvõi kohe oma kontolt välja kanda. 

1) Ava konto Pafi online-kasiinos läbi Jokker.ee (klõpsa sellele lingile)
2) Tee deposiit summas kuni 100 eurot, kasutades boonuskoodi BONUS100
3) Mängi oma deposiit online-slottidel 30 korda läbi ning Paf duubeldab Sinu deposiidi kuni €100 ulatuses

Tähelepanu! Paf on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5