Proovi kätt virtuaalspordis: Coolbet annab Sulle kuni €20 boonust
  • Jokker.ee
  • 20.09.2018
  • 0

Proovi kätt virtuaalspordis: Coolbet annab Sulle kuni €20 boonust

Coolbet annab oma mängijatele kuni 20 eurot boonust virtuaalse spordiennustusega tutvumiseks. Pakkumine kehtib kõigile, kes pole konkreetselt seda boonust veel kasutanud. 

Minimaalne sissemakse on 10 €, vajalik on boonuskoodi VEST kasutamine ning boonus tuleb mängida läbi 30 päeva jooksul 10 korda, miinimumkoefitsiendiga 1,50. See tähendab, et näiteks 20-eurose deposiidi järel on mängija kontol 40 eurot ning selle vabastamiseks on vajalik 200 euro panustamine virtuaalsele spordile.

Mis on virtuaalne spordiennustus? 

Virtuaalne spordiennustus toimib üsna sarnaselt tavalise spordiennustusega - panustada saab jalgpallile, korvpallile ja tennisele ning seejärel kõikidele võistlustele ka reaalajas (!) ülekande vahendusel kaasa elada. Mõistagi tuleb arvestada, et tegemist on virtuaalsete ülekannetega, kuid kõik muu - raha, koefitsiendid ja väljamaksed on reaalsed. 

Virtual Football.jpg

Ennustatakse, et virtuaalse spordiennustuse populaarsus kasvab lähiajal hüppeliselt ning paljud spordifännid hakkavad aina enam just virtuaalsetele spordivõistlustele panustama. Seda eelkõige mängu kiiruse tõttu - virtuaalses spordiennustuses vältab näiteks jalgpalli-MM alla tunni ning virtuaalne ülekanne keskendub ainult matši tipphetkedele. 

Virtual Basketball.jpg

Igatahes - kui asi tundub huvitav, siis tasub proovida. Ja Coolbeti boonuspakkumine annab vähemalt kaks korda rohkem mängurõõmu!

10 TASUTA KEERUTUST KONTO AVAMISE PUHUL TÄIESTI NIISAMA

1) Ava konto Coolbetis läbi Jokker.ee (klõpsa sellele lingile)

2) Kinnita konto koodiga, mis saadetakse Sinu mobiilile

3) Coolbet annab Sulle 10 TASUTA KEERUTUST ülipopulaarsel Starbursti slotil, mille võitudel puudub läbimängimise kohustus.

Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5