Coolbet käivitab pokkeri, virtuaalse spordi ja mobiilse spordiennustuse
  • Jokker.ee
  • 24.12.2017

Coolbet käivitab pokkeri, virtuaalse spordi ja mobiilse spordiennustuse

Oma pühadeeelses blogis kirjutab mõned kuud tagasi taas isaks saanud Coolbeti omanik Jan Svendsen uutest plaanidest, mis ettevõtet selle aasta lõpus ning järgmise alguses ees ootavad. 

"Coolbeti ametlikust käivitamisest on möödunud 18 kuud ning siiani on kõik sujunud väga hästi. Me tunneme uhkust oma kontseptsiooni üle, sest see töötab edukalt kõikidel meie sihtturgudel. Me kasvame kiirelt ning tõenäoliselt ei kulu kaua aega ka selleks, et meie raamatupidamine võiks kasuminumbrite üle rõõmustada. Me usume sellesse, mida me teeme ning ka ettevõtte osanikud usuvad meisse. Meil on piisavalt vahendeid, et olla väga edukad," kirjutab Svendsen.

Juba üsna pea lubatakse käivitada kolm "cooli" toodet. Juba enne aastavahetust tuuakse turule eelkõige UK-s ning Iirimaal uskumatult populaarne virtuaalne sport ja varsti ka kauaoodatud mobiilne spordiennustus, mis saab Svendseni hinnangul olema valdkonna parim ning mugavaim. 

Samuti saab Coolbetis peagi ka pokkerit mängida. "Jah - pokkeribuum sai juba mõnda aega tagasi läbi, kuid sellest hoolimata peame tähtsaks, et meie kliendid saaksid soovi korral ka Coolbetis pokkerit mängida. Näeme pokkerit osana terviklahendusest ning loodame, et kliendid võtavad selle omaks," selgitas Svendsen, kelle kinnitusel ootavad Coolbeti mängijaid ka põnevad live-üritused. 

Kõikides Coolbeti plaanidest ning muust põnevast, sh. hasartmänguettevõtetesse investeerimisest saad lugeda siin

Ära unusta, et veel saad lõigata kasu Coolbeti jõulukalendrist, kuhu on kombineeritud ohtralt tasuta keerutusi, erinevaid võistlusi, superhäid koefitsiente ning tasuta panuseid. Häid pakkumisi leiab Coolbeti veebilehel kuni 1. jaanuarini

Kampaania keskmes on igapäevane mängijatele erakordselt kasulik pakkumine: tehes vähemalt 20-eurose deposiidi,  saad järgmisel seitsmel päeval kokku 35 TASUTA KEERUTUST erinevatel slottidel! Iga päev antakse viis keerutust, mille maksumus on sõltuvalt mängust 10-20 senti/keerutus. 


Pakkumise kõige parem osa peitub selles, et tasuta keerutustega võidetud raha EI PEA enam kuskil "läbi mängima" - raha on koheselt ja lõplikult Sinu ning Sa võid seda kasutada, milleks iganes soovid!  Kui Sa ei ole nädala jooksul sissemakset teinud, võid selle teha ka täna. Alates homsest saad sel juhul viis tasuta keerutust ning nii seitse päeva järjest.

NB! Jõulukampaanias osalemiseks pead Sa esmalt vastaval Coolbeti lehel Jõulukalendriga liituma! Ära unusta seda teha :)
Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!
KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5