Pühapäeviti saab Unibetis 10 tasuta keerutust
  • Jokker.ee
  • 28.08.2016

Pühapäeviti saab Unibetis 10 tasuta keerutust

Unibeti kasiino annab kõikidele mängijatele, kes teevad mobiilil või tahvelarvutis pühapäeviti (st. täna!) vähemalt 10 euro väärtuses panuseid, 10 tasuta mobiilset keerutust.

Kuidas kampaania töötab?
1. Ava Unibetis konto või logi sisse oma olemasolevale kontole.
2. Ava pakkumise link ning  registreeru pakkumisele.
3. Tee pühapäeval 10 euro väärtuses panuseid järgmistes mängudes: Jack Hammer, Lights, South Park, Twin Spin ja Flowers. 
4. 72 tunni jooksul kantakse Sinu kontole 10 tasuta keerutust. 
5. Kasuta oma tasuta keerutusi mobiilil ja tahvelarvutis järgmistel mängudel (ise valid millisel/millistel mängudel keerutad):
- Jack Hammer
- Lights
- South Park
- Twin Spin
- Flowers

Tasuta keerutuste eest saadud võidud on boonusraha, mis tuleb vähemalt 25-kordselt läbi mängida. Boonusraha eest saadud võidud on boonusraha seni, kuni esialgu tasuta keerutuste eest võidetud boonusraha pole 25-kordselt läbi mängitud. Seejärel muutub boonusraha ja selle eest saadud võidud sularahaks. Kasutamata tasuta keerutused aeguvad 7 päeva möödudes.

Mobla.jpg
Liitumine Unibeti online-kasiinoga

Unibet pakub kõigile uutele liitujatele esimese deposiidi tegemisel 100% kuni €100 boonust. Näide: tehes €10 deposiidi, saab mängija kontole €10 lisaks. Maksimumboonuse ehk €100 saamiseks tuleb mängijal teha €100 suurune sissemakse. 

Boonusraha (ning tasuta spinnidega võidetud raha) saab välja võtta, kui see on vähemalt 25-kordselt läbi mängitud. Maksimaalne boonuse summa on €100 ning boonuse läbimängimise tingimustele vastamiseks peab mängija panustama kokku €2500 eest. Mänguautomaatidel panustamine läheb arvesse 100% ja bingo 200% ulatuses. Lauamängud ja videopokker läheb arvesse 10% ulatuses. 


Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.


Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5