Round-the-Clock frerollid Optibetis: Tasuta turniirid igal tunnil!
  • Jokker.ee
  • 28.03.2023

Round-the-Clock frerollid Optibetis: Tasuta turniirid igal tunnil!

Alates 22. märtsist saad osaleda Optibet pokker mängutoas toimuvatel igatunnistel Round-the-Clock frerollidel. Nagu nimigi ütleb, tähistab iga täistund uue turniiri algust!

Turniiride auhinnafondid on vahemikus 50 kuni 200 dollarit. Sel viisil läheb iga päev jagamisele koguni 2500 dollarit auhinnaha ning erinevaid auhindu on üle 5000!

Round the Clock turniiridel osalemine on täiesti tasuta, mis võimaldab just seal oma bankollile aluse panna. Kümned Eesti tippmängijad on alustanud oma karjääri freerollidelt, nende seas ka tõeline superstaar Ottomar Ladva, kes on praegu sage külaline tõelistel high-roller turniiridel. 

Osaleda võib iga Eesti mängija, lubatud on üks registreerumine turniiri kohta. Soovi korral saab mänguga liituda 60 minuti jooksul. Auhinnad makstakse välja Partypoker dollarites (P$), mida saab kasutada nii turniiridel kui rahamängus. 

Tutvu Eestis ainsana PartyPoker võrgustikus tegutseva Optibeti pokkeritoa ülevaatega. Mängu alustamiseks liitu Optibetiga!

Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5