Selgusid 2023. aasta Haapsalu ning Saaremaa pokkerimeistrid
  • Jokker.ee
  • 20.07.2023

Selgusid 2023. aasta Haapsalu ning Saaremaa pokkerimeistrid

Möödunud nädalavahetusel selgusid Haapsalu ning Saaremaa pokkerimeistrid. Mõlemad Coolbeti pokkeritoa poolt korraldatud turniirid meelitasid kohale rea nimekaid osalejaid ning ka võitjateks osutusid nimekad tegijad.

"Lääne-Eesti pokkerinädalavahetus" algas Haapsalus, ööklubi Africa VIP-saalis. Seal tegid kohalikud mängijad puhta töö, napsates endale viis parimat kohta. Võidukarika sai Haapsalust võrsunud nimekas pokkeriproff Koit Kann (ülemisel pildil), kellele järgnesid Raido Tsmir ja Rain Kandla.

Kuressaare ööklubis "Diva" toimunud Saaremaa meistrivõistlustel läks tiitel taaskord kohalikule Kaljulaidude dünastia esindajale. Seekord oli parim kohalik äss Keito Kaljulaid (alumisel pildil),  kellele järgnesid Peeter Kuusk Viljandist ning Tambet Üksik Hiiumaalt. Mõlema rahadesse pääsesenud naise - Ilona Siboldi ja Helina Tamme - juured on aga Saaremaal.

Mõlema turniiri sisseost oli 100 eurot ning lubatud ka üks re-entry. Lisaauhinnad ootasid nii finaallaua- kui rahamulli ning edukaimat naismängijat.

Keito Kaljulaid.jpg

Artikli fotod: Tarmo "Waim" Pikk

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5