Slots.io - kas Eesti parim online-kasiino püsikliendiprogramm?
  • Jokker.ee
  • 15.07.2019
  • 0

Slots.io - kas Eesti parim online-kasiino püsikliendiprogramm?

Äsja Eesti turul aktiivset tegevust alustanud netikasiino Slots.io peamisteks trumpideks pole ainuüksi kiirus, lihtsus ja hiiglaslik slotimängude valik, vaid ka korralik püsikliendiprogramm. 

Mida see tähendab? Kui suurem osa online-kasiinosid ahvatleb oma mängijaid pidevate avalike eripakkumistega (näiteks tasuta spinnide, boonuste või cashbacki näol), siis Slots.io veebilehelt Sa selliseid pakkumisi ei leia. Mis aga kaugeltki ei tähendaks, ei neid seal pole!  

Häid diile on küllaga ja kuidas veel! Aga Slots.io põhimõte on see, et raha ei pilluta suvaliselt kõikidele saidi külastajatele ega boonuste jahtijatele, vaid antakse mängijatele põhimõttel: mida lojaalsem klient oled, seda rohkem kasu saad. Püsikliendiprogramm on kuuetasemeline ning järgnevast tabelist saad näha nii tasemeid, vastava tasemeni jõudmiseks vajalikku punktide arvu kui ka iga tasemega kaasnevaid hüvesid. 

TASEME NR.TASEME NIMIMinimaalselt punktePunktide kordajaPunktide vahetamine rahaksRebate cash
1Pronks01eiei
2Hõbe7501,25eiei
3Kuld50001,50eiei
4Plaatina350001,75jah5%
5Eliit1000002jah7%
6Super eliit3500003jah10%

Punkte teenitud iga pärisrahas tehtud panuse eest ning neid antakse järgnevalt: 

- 1 punkt iga panuse tegemise eest,

- 5 punkti iga panustatud euro eest.

See tähendab, et ühe euro (1,00 €) panustamise eest suvalises slotimängus teenid kokku 6 punkti. Saavutatud tase püsib kuni järgmise kuu lõpuni ning alates tasemest "Plaatina" on võimalik oma punkte ka rahaks vahetada. 

Huvitav lisahüve on "rebate cash". See tähendab, et Slots.io maksab mängijale (vastavalt tasemele) 5-10% tinglikust "maja eelisest". Kuna online-slottides on see enamasti 4%, teenib näiteks Super Elite tasemel olev mängija igalt 10-euroselt panuselt 4 senti (arvutuskäik 10x0,04/10) puhast raha. Seda olenemata sellest, kas panus võidab või mitte. Niisiis - kui "Super Elite" teeb 1000 euro väärtuses panuseid slotimängudes, saab ta igal juhul ainuüksi panustamise eest 4 eurot. Arvestades suuremate slotimängijate käibeid, võib igakuine "cash rebate" ulatuda vabalt sadadesse kui mitte tuhandetesse eurodesse. 

Et punktide kogumine oleks huvitavam ning igale uuele tasemele jõudmine tagaks mingi lisaväärtuse, on lojaalsusskeemis ka n.ö.  verstapostid ehk milestone-boonused. Nii võib igale uuele tasemele jõudmine või lihtsalt suurema teetähise ületamine anda tasuta spinne, täiendavaid punkte, boonuseid või siis lihtsalt raha.

Kas Slots.io lojaalsusprogramm on Eesti parim? Me ei tahaks sellele küsimusele päris täpset vastust anda, sest ka mitmetel teistel kasiinodel on igati korralikud (kas avalikud või varjatud) VIP-programmid. Aga vähemalt hetkel on ta kindlasti kõige põnevam ning muudab mängimise palju huvitavamaks. Ja pokkerimängijad võivad kahtlemata märgata teatud sarnasusi maailma suurima pokkeritoa lojaalsusprogrammiga ;) 

Ülearu palju infot kasiino veebilehelt konkreetselt igale mängijale pakutavate boonuste ja hüvede kohta just ei leia, kuid seda enam avastamisrõõmu Slots.io pakub. Ning mis selles mängukohas peamine - Sul pole vaja kontot avada, arveldada saab läbi Trustly ning väljamaksed jõuavad pangaarvele vaid loetud minutite jooksul. Seda viimast lahendust, mida pakuvad Eestis veel väga vähesed operaatorid, tasub julgelt nimetada slotimängude tulevikuks! 

Lojaalsus.jpg

ALUSTA MÄNGIMIST SIIT!

Tähelepanu! Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5