Uus Eestis litsentseeritud kasiino Slots.io nüüd avatud ja pakub üle 800 mängu
  • Jokker.ee
  • 28.06.2019
  • 0

Uus Eestis litsentseeritud kasiino Slots.io nüüd avatud ja pakub üle 800 mängu

Nüüd Eestis litsentseeritud Slots.io on uus online kasiino, kus mängimine on lihtsam kui sa arvad - konto registreerimine pole vajalik ja väljamaksed jõuavad pangakontole loetud minutite jooksul.

Slots.io lihtsus peitud selles, et puudub vajadus tüütut kontot registreerida ning oma isikut tõendada erinevate dokumentide saatmisega - lihtsalt vali soovitud sissemakse summa (minimaalne 10€) ja Sind tuvastataks koheselt sissemakse tegemisel pangalingi kaudu.

Tutvustava artikli avaldamise hetkel on sisse- ja väljamaksed võimaldatud SEB, LHV ja Swedbank pangaklientidele. Ja mis kõige parem - nimetatud Eesti pankadele tehtud väljamakse jõuab Sinu kontole 5 minuti jooksul! Minimaalne väljamakse on 20€.

Slots.io mänguvalikus on üle 800 erineva mängu kaheksalt erinevalt mängutootjalt: Microgaming, Netent, Evolution Gaming, OneTouch, Yggdrasil, Pragmatic Play, Blueprint Gaming ja Red Tiger - viimase pakutava mänge saab hetkel Eestis mängida ekslusiivselt vaid Slots.io veebilehel.

Arvutis või nutiseadmetel pakutavate mängudega saad tutvuda eesti, vene, inglise, soome kui ka saksa keeles. Alustades pärisraha eest mängimist esimest korda Slots.io lehel avaneb Sulle ka automaatselt nende pakutav lojaalsusprogramm, mis annab erinevaid boonuseid, tasuta keerutusi ja rahatagastust (cashback).

slots.io.PNG

Slots.io on "Pay N Play" (mängi kohe) kiirmaksete kontseptsioonil põhinev internetikasiino, mis avati Eesti mängijatele 2019. aastal. Ettevõtte omanikfirma on 2016. aastal Eestis asutatud Kopikas Entertainment OÜ. Eesti litsentsi omava mänguportaalis mängimine on lihtne ja turvaline.

MÄNGIMA!

Tähelepanu! Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker