Sunday Carnivali kahekordne garantii + Micro Daily Legends Optibetis
  • Jokker.ee
  • 18.02.2023

Sunday Carnivali kahekordne garantii + Micro Daily Legends Optibetis

Pühapäeva õhtuse Partypoker võrgustiku suurturniiri Sunday Carnival auhinnagarantii on nii sel kui järgmisel pühapäeval (19. ja 26. veebruaril) tavapärase 50 000 dollari asemel koguni 75 000 dollarit.

Seejuures on tegemist täiesti tavalise iga-mehe turniiriga, sest lauda pääseb vaid 22 dollariga. Kõik Eesti mängijad saavad sellel osaleda eksklusiivselt vaid läbi Optibeti pokkeritoa. 

Soovi korral võid üritada kvalifitseeruda nii sellele kui kraad kangemale Sunday Partyle (26. veebruaril on ka sel turniiri võimendatud 200 000 $ auhinnagarantii) läbi Optibeti 5-sendise satika, kus läheb jagamisele koguni 15 piletit. See tähendab juba erakordset overlayd. 

Optibetis jagub palju mängurõõmu ka mikro-stakes mängijatele. Igapäevastel Daily Legends turniiridel on kuni 1000-dollarised auhinnagarantiid ning kõigest 0,55 $ kuni 3 $ sisseostud. Kokku toimub 14 turniir, mis leiavad aset hommikust õhtuni

AVA KONTO OPTIBETI POKKERITOAS

Pane tähele, et Optibet on ainus Eestis litsentseeritud pokkerituba PartyPoker võrgustikus. Optibetis mängimine on 100% legaalne ning pokkerivõidud maksuvabad!
Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.
KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5