Superdiil mikromängijatele ja teised Optibeti eripakkumised septembris
  • Jokker.ee
  • 03.09.2020
  • 0

Superdiil mikromängijatele ja teised Optibeti eripakkumised septembris

Alates septembrist on Optibeti pokkeritoas fookuses mikromängijad, kellele pakutakse head võimalust igal päeval 5 eurot lisa saada. Niisamuti jätkuvad eripakkumised rahalaudades ja Twister-turniiridel, samuti on Optibeti pokkeritoa tehnilised mänguvõimalused täiustunud.

Uusi Optibet Poker mängijaid ootab 200% kuni 2000 € tervitusboonus ning väga lihtsa skeemiga pakutav kuni 55%-line cashback

Eksklusiivne Jack of Spades - lihtsalt mängi ja saa raha!
Kuni aasta lõpuni käib Optibetis eksklusiivne kampaania, mis on mõeldud väikseid panuseid armastavatele mängijatele. Just see ongi Jack of Spades! Mängi mikropanustega rahalaudades ja saa 500 reigitud käe eest 5 eurot. Nii iga päev - kuni aasta lõpuni!

Arvesse lähevad vaid ülimadalad No Limit Hold’em lauad, mille ülemine limiit on 0.10 €/0.20 €. Pane tähele, et reiki arvestatakse juhul kui avatud on vähemalt flop ja panga suurus vähemalt 15 senti.

Boonuse kasutamiseks pead tegema pokkeri lobbys opt-in. Kordame veelkord üle - Jack of Spades on eksklusiivne kampaania ning kehtib vaid Optibeti pokkeritoas!

Jack of Spades.jpg
 
Kogu perfektseid paare ja võida kuni 5000 eurot!
Kui mängid Twister Sit & Go turniire (alates 5-eurosest sisseostust) või No Limit Holdem rahamänge (alates 0,05 €/0,10 €, v.a. heads-up), siis oled oodatud võtma osa uuest iganädalasest iPoker võrgustiku kampaaniast Perfect Pairs. Selle sisu on lihtne: Sul tuleb vaid mängida ning saada kätte erinevaid taskupaare alates ässadest kuni kahtedeni (kokku 13 sammu). 

Pärast iga sammu täitmist pääsed keerutama õnneratast, kus Sind ootavad üldised turniiripiletid, pääsmed iganädalasele 500-eurosele freerollile või rahalised auhinnad kuni 5000 euroni! See tähendab, et igal nädalal saad teha kokku kuni 13 keerutust, võita portsu lisaauhindu ning juba järgmisel nädalal algab kõik taas otsast peale!

Perfect Pairs.jpg

12 500 eurot igal nädalal aktiivseimatele Twisterite mängijatele
Iganädalased Twisteri rallid jätkuvad! Nende auhinnafondis on 8050 € rahas + 4450 € väärtuses Twisteri pileteid ehk kokku 12 500 eurot. Võistluses osalemiseks tuleb lihtsalt Twister-turniire mängida. Kehtivad lihtsad põhimõtted:
- Igal turniiril osalemine annab punkte, iga 1 € buy-in = 1 punkti
- Iga turniiri võitmine annab topeltpunktid,
- Mida kõrgem on buy-in, seda rohkem punkte saad. Turniiride sisseost on vahemikus 1 kuni 100 eurot. 

Näide: 1-eurose turniiri võitmine annab 2 punkti (1x1x2), 100-eurose sisseostuga turniiril teiseks tulemine toob aga kontole 100 punkti (100x1x1).

Iga nädala 250 parimat jagavad suurepäraseid auhindu, mis kantakse üle esmaspäeval hiljemalt kell 17:00 Eesti aja järgi. Esimene koht saab 1000 eurot pärisraha, viimane auhinnaline koht (250.) aga KOLM 5-eurost TASUTA Twister turniiripiletit.
 

Optibet Twister.jpg

Mängi brauseris või Apple-seadmes

Kindlasti oled juba tähele pannud, et nüüdsest saab mängida Optibeti pokkeritoas ka läbi brauseri. See tähendab, et Sa ei pea enam Optibeti pokkeritoa tarkvara alla laadima, vaid võid mängida koheselt mistahes seadmel - nii arvutis kui mobiiltelefonis. 

Samuti on "Optibet.ee Poker" nimeline äpp nüüd olemas ka Apple Store'is ning töötab kenasti mistahes iOS seadmel! 

Tervitusboonus 200% kuni 2000 €
Kõiki uusi mängijaid ootab Optibetis 200% kuni 2000 € sissemakseboonus. NB! See kehtib ka nendele mängijatele, kel oli konto "vanas" ehk GG-võrgustikus asunud Optibetis! 

See boonus on jagatud kahte osasse:
1) 200 % kuni 800 € boonus (ajalimiit 60 päeva). Iga reigitud 10 € eest saab mängija 2 eurot boonust (tinglikult 20% cashbacki)
2) 200% kuni 1200 € boonus (ajalimiit 90 päeva). Iga reigitud 10 € eest saab mängija 1 euro boonust (tinglikult 10% cashbacki)

Pane tähele, et tervitusboonuse saamiseks tuleb vajutada “Opt-in” ning tervitusboonust saab kasutada vaid korra. Eriti oluline: Tervitusboonus lisandub tavapärasele cashbackile ning muudest boonustest saadud hüvedele. See tähendab, et iPokeris on teenida kokku koguni kuni 55%-list cashbacki!

Lihtne ja loogiline cashback kõigile
Optibeti uus cashbacki süsteem on väga ihtne ja arusaadav. Sinu cashbacki protsendi määrab 100% ulatuses käive, mitte loosiõnn, oskused või mängutaktika. 

Kõik mängijad alustavad tasemelt "Jack" ning saavad iga reigitud 1 euro eest 10 VIP-punkti. Jõudes järgmisele tasemele, kehtib VIP-punktide kordistaja, mis suurendab ka rakebacki. 750 euro tasumine reigiks tagab mängutaseme "Joker", mis toob sisse juba 35% rakebacki. Sellele lisanduvad teiste kampaaniate käigus teenitud võimalikud hüved ja auhinnad!
 
Iga 100 VIP-punkti eest saab mängija 1 € pärisraha ning enda progressi saad jälgida pokkerikliendis, valides "Minu konto" > "VIP". Oma taseme hoidmiseks pead koguma igal kuul sama koguse punkte, vastasel juhul taset langetatakse. Punkte hoitakse kontol täpselt 12 kuud. 

Cashback.jpg

Eriti oluline: Arvestus on contributed-põhine ja põhineb iga mängija poolt makstud reaalsel reigil. See tähendab, et "fishe" ei kohelda paremini kui häid mängijaid (mida praktiseerivad hetkel mitmed pokkeritoad).

iPoker on Playtechi poolt juba 1999. aastal rajatud pokkerivõrgustik, mis sai pärast äsjast MPN-i lagunemist kõvasti täiendust. Lisaks Optibetile siirdus juuli alguses iPoker'isse ka teine Enlabsi kontsernile kuuluv ning peamiselt Skandinaavia turule suunatud pokkerituba BestPoker. Koos vanade ja uute tulijatega on kunagise maailma suurima võrgustiku eesmärk taas kõrgustesse tõusta. Kui oma ala suurte valitsejate vastu veel ei saada, ollakse näiteks MPN-ist juba märksa suurem.

Eelkõige on iPoker suunatud Euroopa turule. iPokeril pole just ülearu palju eripakkumisi, kuid need on samas väga lihtsad ja loogilised. Arvestades suurtest konkurentidest väiksemat mängijate arvu, on ka erinevates edetabelites kõrgete kohtade saavutamine märksa lihtsam.

Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5