Võimalik ka pokkeris: võida sadu tuhandeid kõigest ühe euroga!
  • Jokker.ee
  • 07.08.2020

Võimalik ka pokkeris: võida sadu tuhandeid kõigest ühe euroga!

Juulis iPokerisse siirdunud Optibeti pokkerimänedžeri sõnul on Twister-kiirturniirid ühtviisi populaarsed nii Baltikumi kui Põhjamaade pokkerimängijate seas. Mõistagi ahvatleb paljusid võimalus kõigest ühe euroga Age of Gods Ultimate Power Jackpot kätte saada!

Age of The Gods on Playtechi poolt loodud menukas slotimängude seeria, mille Jackpotte saavad lisaks slotisõpradele jahtida ka pokkerimängijad. Selleks tuleb lihtsalt avada Optibeti pokkeritarkvara, sealt edasi Twister ning registreeruda 1,5 või 10-eurose sisseostuga Age of The Gods kiirturniirile. 

Tavapäraselt kolme mängijaga kiirturniiri alguses loositakse auhind ning kui Sul tõeliselt veab, võid saada kätte ühe neljast Age of Gods Jackpotist, mis algavad vastavalt 50, 500, 5000 ja 100 000 eurost. Neist suurim - Ultimate Power Jackpot - võib küündida aga juba tohututesse kõrgustesse ning on olnud ka üle miljoni euro!

Augusti alguses on Ultimate Jackpot 200 tuhande euro kandis, kuid tasub teada, et absoluutselt igal hetkel võib selle keegi ka maha võtta. 

Age of The Gods Jackpot turniiridel mängides tuleb arvestada, et umbes 80% juhtudest läheb võidufondi siiski vaid 2/3 sisseostude summast (1 € sisseostu puhul tähendab see 2 € auhinnafondi, mis läheb kiirturniiri võitjale). Seevastu samuti Optibetis pakutavatel tavalistel Twister-turniiridel on auhindade jagunemine juba märksa ühtlasem ning võimalikud sisseostud vahemikus 1-100 eurot. 

Age of the Gods Twister loosimine.png

12 500 eurot igal nädalal aktiivseimatele Twisterite mängijatele

Kui mängid Twister-turniire, tasub kindlasti osaleda ka suvistel iganädalastel Twisteri-rallidel, mille auhinnafond on 8050 € rahas + 4450 € väärtuses Twisteri pileteid ehk kokku 12 500 eurot. 

Võistluses osalemiseks tuleb lihtsalt Twister-turniire mängida. Kehtivad lihtsad põhimõtted:

- Igal turniiril osalemine annab punkte, iga 1 € buy-in = 1 punkti

- Iga turniiri võitmine annab topeltpunktid,

- Mida kõrgem on buy-in, seda rohkem punkte saad. Turniiride sisseost on vahemikus 1 kuni 100 eurot. 

See tähendab, et näiteks 1-eurose turniiri võitmine annab 2 punkti (1x1x2), 100-eurose sisseostuga turniiril teiseks tulemine toob aga kontole 100 punkti (100x1x1).

Iga nädala 250 parimat jagavad suurepäraseid auhindu, mis kantakse üle esmaspäeval hiljemalt kell 17:00 Eesti aja järgi. Esimene koht saab 1000 eurot pärisraha, viimane auhinnaline koht (250.) aga KOLM 5-eurost TASUTA Twister turniiripiletit. 

Tšekka siit kõiki Optibeti augusti promosid ning tutvu ka iPokeri ülevaatega.

Opti uus keskmine.jpgSelles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5