Suureneb Optibeti pühapäevaste turniiride valik ja garantiid
  • Jokker.ee
  • 27.01.2023

Suureneb Optibeti pühapäevaste turniiride valik ja garantiid

Alates 5. veebruarist suurenevad oluliselt kahe PartyPoker võrgustikus toimuva pühapäevase turniiri garantiid. Eestlased saavad neil osaleda läbi Optibeti pokkeritoa.

Uus turniirikava 2023. aastal

PartyPoker võrgustiku värskes turniirikavas on fookuses uued mängud uute headlineritega ning mängude mitmekesisus. Tõusnud on nii turniiride arv kui garantiid ning satikate struktuur on muutunud lihtsamaks. Neile, kes ei viitsi ülearu kaua aega arvuti taga istuda, pakutakse senisest suuremat valikut hüper- ja turboturniire. Eriti on tõusnud turniiride arv just mikrotasandil.

Iganädalased garantiid ületavad 3 miljonit dollarit. Sellega on PartyPoker igati konkurentsivõimeline ning suuteline ka turu tippudega edukalt rinda pistma.

Võrgustiku uueks lipulaevaks saab kahepäevane 109 $ Sunday Party, mille garanteeritud auhinnafond on koguni 150 000 dollarit. Turniir algab igal pühapäeval kell 21:05 Eesti aja järgi.

Teine väga oluline turniir saab olema samal ajal algav The Sunday Carnival PKO, mille sisseost on kõigest 22 dollarit, kuid mäng käib vähemalt 50 000 eurole

Klassikalise 1050 $ high-roller turniiri garantii on edaspidi 75 000 dollarit ning seegi algab pühapäeval kell 21:05. Kõikidele eelpool nimetatud turniiridele saab kvalifitseeruda erinevatelt faasi- ja satelliitturniiridelt, mille sisseostud algavad ühest dollarist.

Meile tuttavate Daily Legends turniiride sisseostud jäävad samaks. Pühapäeva "soojenduseks" sobib hästi The Big Saturday $30k Gtd, mis algab laupäeviti kell 22:05. Selle turniiri sisseost on 215 dollarit.

Kindlasti tasub jälgida erilisi 5,50 $ The Extra turniiri, mille auhinnafondidele on lisatud suures koguses turniiripileteid. 

Eksklusiivseid turniire pakutakse ka Optibeti mängijatele, näiteks saavad nad osaleda igapühapäevasel 5-sendisel satikal, millel läheb jagamisele 15 piletit pühapäevastele suurturniiridele. 

ALUSTA MÄNGU OPTIBETI POKKERITOAS

Pane tähele, et Optibet on ainus Eestis litsentseeritud pokkerituba PartyPoker võrgustikus. Optibetis mängimine on 100% legaalne ning pokkerivõidud maksuvabad!
Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5