Suurfestival Grand Prix KO Winter Edition vältab kuni 17. jaanuarini
  • Jokker.ee
  • 03.01.2022
  • 0

Suurfestival Grand Prix KO Winter Edition vältab kuni 17. jaanuarini

Jaanuari esimeses pooles lõbustab Optibeti pokkerimängijaid PartyPoker võrgustiku järjekordne suurfestival Grand Prix KO Winter Edition.

Juba 25. detsembril alanud festivali raames viiakse läbi 14 Texas Holdem turniiri, mis kõik toimuvad knockout-formaadis. Võrreldes teiste PartyPoker võrgustiku suurte festivalidega on Grand Prix sisseostud mõnevõrra väiksemad, jäädes vahemikku 3,30 kuni 530 dollarit. Poole miljoni dollarilise auhinnagarantiiga põhiturniiri sisseost on 109 dollarit, mis kindlasti jõukohane ka hobimängijatele.

Nii põhi- kui ka teistele turniiridele saab kvalifitseeruda läbi online-satelliitide, mille sisseostud algavad kõigest ühest sendist. Pileteid saab võita ka erilistel SPINS-kiirturniiridel.

Kõikidel Grand Prix KO Winter Edition turniiridel on hulk avapäevi, sõltuvalt turniirist 9-48. See tähendab, et kui esimesel katsel peaks turniir ebaõnnestuma, siis saab võtta küll ja küll uusi šotte.

Tänase seisuga (4. jaanuar) on veel võimalik alustada tosinat turniiri, mille sekka kuulub nii põhiturniir, 7-Max High Roller (530 $ sisseost), Super 5 (kõigest 5,50 $ sisseost, 50K $ GTD) aga ka festivali lõpetav Mini Closer, millel pääseb mängima vaid 3,30 dollariga. 

Turniirid on hästi leitavad Optibeti lobbyst, eraldi alajaotuse "Grand Prix" alt. 

Pane tähele, et Optibet on ainus Eestis litsentseeritud pokkerituba PartyPoker võrgustikus. Optibetis mängimine on 100% legaalne ning pokkerivõidud maksuvabad!
Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.

Seotud mängud

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5