Taas Unibetis: Ennusta tasuta ja võida kuni 50 000 eurot kohe kätte!
  • Jokker.ee
  • 07.04.2019

Taas Unibetis: Ennusta tasuta ja võida kuni 50 000 eurot kohe kätte!

Aprillis on Unibetis tagasi superpakkumine selle nädala UEFA Meistrite Liiga mängudele!

Olles kindel, et Sa ei suuda nelja valitud mängu täpset skoori ära arvata, annab Unibet õigesti vastajale hiiglasliku 50 000-eurose auhinna!

button.png

Kas tõesti? Kuidas see käib?

Oma ennustuse võivad teha kõik Unibeti kasutajad ning see on TÄIESTI TASUTA, samuti puudub igasugune kohustus ühelegi mängule reaalselt panustada või täita mistahes muid varjatud nõudeid. Juhul kui Sul Unibeti kontot veel pole, siis saad selle avada siin. Kui Sul on konto juba olemas, siis pead liituma mänguga läbi selle lingi

Sa pead ennustama nelja Meistrite Liiga 1/4-finaali täpset tulemust (väravate seisu normaalaja lõpus). Võitja on see kasutaja, kes ennustab õigesti kõigi nelja mängu skoorid.

Mängu skoori ennustamiseks märgi lahtrisse vastava võistkonna väravate arv. Ekraanile ilmub hüpikaken, mis ütleb, et Sinu ennustused on salvestatud. Ennustuse muutmiseks klõpsa +/- ikoone.

50 000 € Jackpot ootab mängijat, kes ennustab õigesti kõigi nelja Meistrite Liiga mängu täpse skoori. Kui võitjaid on rohkem kui üks, siis jagatakse Jackpot õigesti ennustanute vahel võrdselt (eelmisel korral oli neid viis).

Kui ükski mängija ei ennusta õigesti kõigi nelja Meistrite Liiga mängu skoori, siis saab 10 000 € mängija, kes on edetabelis kõrgeimal kohal (õige tulemuse eest saab 30, õige võistkonna võidu ennustamise eest 10 punkti). Kui esikohta jagab kaks või enam mängijat, siis jagatakse 10 000 € auhind nende vahel võrdselt.

NB! 10 000 € auhind antakse välja ainult siis, kui Jackpotti ei võideta. Kokkuvõtteks - pane end igal juhul proovile, sest osalemine on TASUTA!

1) Ava konto Unibeti spordiennustuses läbi Jokker.ee (klõpsa sellele lingile)

2) Tee vähemalt €10 deposiit

3) Unibet DUUBELDAB Sinu poolt tehtud deposiidi summas kuni €50
NB! Boonus tuleb enne väljavõtmist vähemalt 10x läbi mängida

1) Olles aktiveerinud deposiitboonuse saad lisaks ka €10 TASUTA PANUSE

2) TASUTA PANUS tuleb teha mobiiliga

3) Võidu korral tuleb panus 3x läbi mängida, kaotatud panuse korral nõudeid pole


- Kõigele lisaks saad päris niisama veel 5 TASUTA keerutust populaarsel Starbursti slotikal!

Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.
KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5