LIVE

Täna algab kauaoodatud OlyBet Kings of Tallinn, jälgi live-blogi Jokker.ee lehel
  • Herli Olop
  • 13.02.2018
  • 0

Täna algab kauaoodatud OlyBet Kings of Tallinn, jälgi live-blogi Jokker.ee lehel

Sel nädalal toimub Tallinnas Põhjamaade suurimaks kasvanud pokkerifestival OlyBet Kings of Tallinn, kuhu oodatakse tänavu osalema kokku üle 1000 võistleja, neist üle poole välismaalt.

Rahvusvahelise pokkerifestivali peakorraldaja Risto Suurpõllu sõnul toimub Kings of Tallinn neljandat aastat ja on kiirelt köitnud ka maailma tõeliste pokkeritippude huvi. “Eelmisel aastal kolis festival uutesse avaratesse ruumidesse Hilton Tallinn Park hotelli ja Olympic Park Casinosse ning tänavu paneb festivali jaoks kahele korrusele üles seatud 50 pokkerilauda proovile juba ka selle peene toimumiskoha mahutavuse,” selgitas Suurpõld, kelle hinnangul oodatakse nädala jooksul laudade taha neljakohaline arv võistlejad kümnetest eri riikidest.

Turniiripokkeri maailma tippude osalusel toimuva Kings of Tallinn pokkerifestivali raames peetakse nädala jooksul enam kui 40 eri formaadi ja osalustasuga pokkeriturniiri. Festival saab alguse täna, mil teiste võistluste seas istuvad kuulsuste eriturniiril pokkerilauda ka Eesti ja Soome muusikud, näitlejad, poliitikud ja teised tuntud inimesed. Jokker on kohal väikse hilinemisega, kuid seeeest on võiduka lõpuni välja, et live-blogi vahendusel põnevamad sündmused teieni tuua.

Ülekanne valmib ka igapäevaselt kolmapäeval algavast 1100-eurose osalustasuga põhiturniirist, kus eeskätt hoiame silma peal eestlaste käekäigul ja maailmakuulsustel.

Odavaimate võistluste osalustasud algavad paarikümnest eurost ning kalleima turniiri pileti eest tuleb välja käia 3000 eurot.
Rahvusvaheline pokkerifestival kestab kuni pühapäevani Hilton Tallinn Park hotellis ja Olympic Park kasiinos. Lisainfo ja festivali kava leiab veebilehelt kingsoftallinn.com.


Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker