Täna algab Tallinnas Drawmaha festival (lisatud Sviten Special mänguõppe video)
  • Jokker.ee
  • 23.03.2018
  • 0

Täna algab Tallinnas Drawmaha festival (lisatud Sviten Special mänguõppe video)

Kui mõni teist arvab, et teab kõike pokkerimängudest või lihtsalt otsib uusi kogemusi, siis me soovitame teil külastada sel nädalavahetusel Olympic Park kasiino pokkeriruumi. Nimelt perioodil 23.-25.03 toimub eriline mini festival „Drawmaha“, kus põhiliseks mänguks on rootslaste seas väga populaarne „Sviten Special“.

- Reedel kell 18:00 antakse avalöök 55€ Warm-Up Topic turniiriga, mida mängitakse Dealer’s Choice formaadis ning mängude valikus on Texas, Omaha, Crazy Pineapple, Irish ja Sviten Special.
- Laupaeval kell 12:00 stardib 330 € Põhiturniir, kus ainsaks mänguks on „Sviten Special“. Laupäeval mängitakse kuni finaallauani ning mäng jätkub pühapäeval kell 12:00.
Samal päeval kell 19:00 toimub 110 € Dealer’s Choice turniiri, kus mängude valikus on  „Sviten Cpecial“, Omaha ja klassikaline 5 Card Draw.
- Pühapäeval, kohe peale põhiturniiri finaallaua algust, on plaanis järjekordne „Sviten Special“, sisseostuga 35 €.

Sviten Special mängu lühikirjeldus

Sviten Speciali eesmärgiks on moodustada võimalikult kõrge kombinatsioon 5 kätte jagatud kaardi hulgast ning lisaks sellele, sarnaselt 5 Card Omaha-ga, saada kõrgem kombinatsioon kasutades käest kahte kaarti ja laualt kolme.

Peale esimese kolme ühise kaardi lauale jagamist on mängijatel võimalus vahetada 1 – 5 käes olevat kaarti uute vastu. Kaarte vahetatakse järjekorras, kellaosuti suunas, alustades mängijast kes on diilerinupust järgmine.

Vaata eestikeelsete subtiitritega Sviten Special õppevideot (filmitud Cash Game Festivalil)

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker