Tallinnas toimus võimas Cash Game Festival
  • Maheaatom
  • 21.11.2016

Tallinnas toimus võimas Cash Game Festival

Möödunud nädalalõpul toimus Tallinnas võimas Cash Game Festival, mida võib nimetada julgelt läbi aegade edukaimaks rahamängu ürituseks Eestis. 

Eestiski aktiivselt tegutseva üritusturundaja Martin "Franke" von Zweigbergk'i ning vabariigi ühe parima cashimängija Enri Orava eestvedamisel läbiviidava festivali ajalugu ulatub 2014. aastasse. Pärast kolme edukat üritust Eestis asus Cash Game Festival sel aastal maailma vallutama ning on end juba tutvustatud nii Londonis, Maltal kui ka Bulgaarias. Ettevõtmist on saatnud kõikjal suur menu ning selle lõppu pole näha.

"Franke" sõnul olid umbes pooled Tallinnas mänginutest kohalikud, ülejäänud aga lähiriikidest külla sõitnud pokkerihuvilised. "Näiteks kolm sõpra tulid siia Põhja-Rootsist, polaarjoone tagusest Kirunast. Nad nägid koledal kombel vaeva, et läbi Helsinki ja Stockholmi kuidagi Tallinnasse jõuda; kõik vaid selleks, et mängida live'is Sviten Specialit. Hotellitoas veetsid nii nemad kui paljud teised kogu festivali vältel vist vaid mõned üksikud tunnid," naeris Franke.

CHGMN.jpgAction telelauas, mida sai jälgida iga päev kell 18:00-24:00

Erinevate kampaaniatega anti ainuüksi internetis ära 22 Cash Game Festivali paketti väärtusega 2000 eurot. Sellele lisandusid paljud muudki auhinnad, mis tõid Olympic Park kasiinosse kokku sadu mängijaid. Meeles peeti ka eestlasi - näiteks OlyBet korraldas koostöös Elu24 veebilehega 5000-eurose freerolli, millel osales 1103 mängijat  ja lisaks reigiralli võistlusega pääses festivalile läbi OlyBeti juba 33 mängijat.

€10 TÄIESTI NIISAMA OLYBETIS!
1) Ava konto OlyBeti pokkeritoas läbi Jokker.ee (klõpsa sellele lingile)
2) Kasuta boonuskoodi JOKKER
3) OlyBet kannab Sinu pokkerikontole TASUTA 10 EUROT
Olympic Casino esindaja Herli Olopi sõnul võimaldati mängimist kokku 18 laual: lisaks kümnele tavalauale veel 7 lauda lounge'is ning telelaud. "Tippaegadel olid nad kõik tõepoolest täis," kiitis Herli ja lisas, et keskmiselt osales festivali igal päeval üle 120 mängija.

Kui telelauas mängiti vahel ka €25/€50 blindidega, siis mujal võisid oma oskused proovile panna ka "lihtsurelikud", sest tasemed algasid kõikides pakutavates mänguformaatides vaid €1/€1-st. Mäng kestis ööpäevaringselt alates 16. novembri õhtupoolikust kuni esmaspäeva lõunani.

Et toimuvat saaksid jälgida ka tuhanded pokkerihuvilised kodudes, pakuti kõrgetasemelist teleülekannet nii eesti kui inglise keeles. "Maalastele" mõeldud ülekandeid koos Kristjan Laasi mahlakate kommentaaridega võib järelvaadata siin

Franke on veendunud, et heatasemelise pokkeriürituse läbiviimiseks ei piisa ainult kaardimängust, vaid selle kõrval peab olema ka rohkelt muud meelelahutust. Seda kõike Tallinnas peamiselt Põhjamaadest külla sõitnud pokkerituristidele ka pakuti - möllati spaas, ööklubis ning piljardisaalis, päeval käidi ka linna uudistamas. Seejuures oli kogu kava hästi organiseeritud ning külalistel jagus korraldajatele vaid kiidusõnu. 

Va bank.jpgMängijate pidu ööklubis Vabank

"Loomulikult polnud nendest üritustest osavõtt kellegi jaoks kohustuslik ning mäng ei peatunud sekundikski. Kuid kõigile, kes niigi meeletule pokkerimängule natukenegi vaheldust soovisid, seda ka võimaldati," lisas Franke, kelle äritegevus ei piirdu kaugelti Eesti ja Põhjamaadega, vaid ulatub koguni Lõuna-Ameerikasse.

Soovime korraldajatele tuult tiibadesse - ikkagi Eesti oma ning siit alguse saanud asi!

Kõiki ürituse pilte saad näha Facebookis

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5