LIVE

Täna algavad Coolbeti Pärnu suvefestivali online-satelliidid
  • Jokker.ee
  • 26.06.2018
  • 0

Täna algavad Coolbeti Pärnu suvefestivali online-satelliidid

Täna, 26. juunil algab Coolbetis kvalifitseerumine 20.-21. juulil Pärnus toimuvale kesksuvisele festivalile. 150-eurose turniiripileti võid võita päris niisama, alustades igapäevastest, kell 20:00 algavatest freerollidest!

Online-kvalifikatsioon vältab kuni 15. juulini ning on kolmefaasiline. 
Coolbeti satikad.jpg

Pane tähele, et freeroll toimuvad vähemalt 5 ning teise ja kolmanda faasi satelliitturniirid 3 mängija osavõtul. See tähendab, et juhul kui näiteks kolmanda faasi satikale registreerub täpselt kolm mängijat, saavad nad kõik ka pileti iganädalasse finaali!


Coolbeti Pärnu suvefestival viiakse läbi Lääne-Eesti suurimas, Port Arturi kasiinos. Reedel, 20. juulil kell 19:00 algava ja seitsmel laual toimuva põhiturniiri algstäkk on 30 000 punkti. Esimesel päeval mängitakse 10 taset (a' 40 minutit) ning hiline registreerimine/re-entry (piiramatus koguses) on lubatud kuni finaalpäeva alguseni laupäeval, 21. juulil kell 15:00. Finaalpäeval vältavad mängutasemed juba 30 minutit, mis tagavad tempoka, kuid siiski piisavalt korraliku mänguruumiga actioni.  

Lisaks põhiturniirile viiakse läbi ka 75-eurose sisseostuga Deepstack Turbo kõrvalturniir, millele antakse avapauk laupäeval, 21. juulil kell 17:00. Mängitakse 40 000 stardipunkti ning 20-minutiliste tasemetega ning esimese 240 minuti jooksul on lubatud ka hiline registreerimine/üks re-entry.

Põhiturniirile saab elada vahetult kaasa läbi meie portaalis toimuva live-ülekande, lisaks lubatakse osalejatele erinevaid lisaahindu, põnevaid külalisi, üllatusi ja hulgaliselt tasuta napse. Turniiri võitja saab lisaks rahale ja karikale ka 1000-eurose paketi oktoobris taas Tallinnas toimuvale Coolbet Openile!

COOLBETIGA LIITUMINE

Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker