Tartu pokkerimeistriks võid tulla just sina
  • Jokker.ee
  • 13.06.2018
  • 0

Tartu pokkerimeistriks võid tulla just sina

Täna stardivad Tartus kohalikud meistrivõistlused, kus osalemiseks ei pea olema sündinud Tartus ega tegelikult üldse Tartus elamagi. Kas tiitel jääb koju või juhtub nii nagu tavaliselt Põlvas, selgub juba järgneva 4 mängupäeva jooksul. 

Järjekorras juba üheksandad meistrivõistlused saavad avapaugu täna, 13. juunil kell 19.00, kui alustab esimene mängupäev 1A. Millised mängijad end juba stardipakkudele sättinud on, saad vaadata siin.

Homme ja ülehomme toimuvad avapäevad 1B ja 1C. Korraldus on kõigil avapäevadel sama. Mängitakse 11 levelit, mis vältavad 30 minutit. Sisseost on 50 eurot ja algstäkk 15 000 žetooni.

Kui esimene katse peaks ebaõnnestuma, on abi paksemast rahakotist, sest kõigil väljakukkujatel on re-entry tegemise võimalus. Re-entry saab sooritada aga alles järgmisel avapäeval. Näiteks täna alustanud, kuid turniirilt välja kukkunud mängija võib homme teha re-entry ning uuesti alustada. Ka homse katse luhtumisel aga osta end uuesti sisse kolmanda mängupäeva algul. 

Kahe esimese mängupäeva lõpus on väiksest stäkist võimalik ka loobuda ning end järgmisel päeval uuesti sisse osta, et alustada taas algstäkiga. 1C stardipäeval saab sama teha aga ainult päeva esimese pausi lõpuni, orienteeruvalt kell 20.45. Kõigil stardipäevadel kestab sama kellani ka hiline registreerumine. 

Finaalpäeva alustatakse laupäeval, 16. juunil kell 17.00. Mäng jätkub 12. leveliga, mis kestavad 40 minutit. 

Tartu lahtised meistivõistlused 2018 kava
13.06 kell 19:00 - Day 1A 50 €
14.06 kell 19:00 - Day 1B 50 € (re-entry võimalus avapäevalt väljakukkujatele)
15.06 kell 19:00 - Day 1C 50 € (re-entry võimalus avapäevadelt väljakukkujatele ja kohapeal 1x re-entry ootenimekirja alusel)
16.06 kell 17:00 - Finaal

Kes napsab võidu? Kas selleks on mõni kohalik pokkerikuulsus või viiakse tiitel pealinna? Või ütlevad sõna sekka mulgid? See poleks esimene kord, sest 3 aastat tagasi just nii juhtuski, kui tiitli vormistas enda nimele Toomas Hunt. Möödunud aastal kordas ta seda trikki Põlvas

Võitmine saab olema magus, sest võitjat ootab Olympic Poker Clubi poolt välja pandud uhke karikas ja auhinnaraha, mis on oodatavalt üle 1500 euro. OlyBet kingib võitjale aga 110-eurose pileti turniirile OlyBet Poker Series. 

Ära unusta, et turniir toimub Tartus, Ülikooli Olympic Casinos, kuhu pääsemiseks pead olema vähemalt 21-aastane. Turniirialale pääseb ainult iskuttõendava dokumendi alusel.

Seotud mängud

Kommentaarid

Pokker
Spordiennustus
Kasiino