Tee Coolbetis Eurovisioonile kuni 50-eurone risikivaba panus!
  • Jokker.ee
  • 17.05.2021
  • 0

Tee Coolbetis Eurovisioonile kuni 50-eurone risikivaba panus!

See nädal kuulub Eurovisioonile ning panuseid saab mõistagi teha ka kõikides Eesti kihlveokontorites. Tähelepanu väärib Coolbeti pakkumine: uued kliendid saavad koguni 50-eurose risikivaba panuse!

Mida teha tasuta panuse saamiseks?
2) Tee vähemalt 10-eurone sissemakse, kasutades boonuskoodi: EURO50
3) Sinu esimene panus Eurovisioonile on riskivaba. Selleks tee oma valik ja kinnita panus, märgistades sedelil kastike "Riskivaba panus" . Panus peab olema koefiga vähemalt 1.50.

Kui selle kaotad, tagastatakse panus kuni 50€ väärtuses koheselt! Tagastatud rahale puuduvad läbimängimise nõuded. NB! Panuse pead tegema päris rahaga, seega ei tohi sissemakset tehes kasutada ühtegi boonuskoodi. Tervitusboonust või mõnda muud pakkumist võib kasutada oma järgmise sissemaksega.

Pakkumine kehtib vaid uutele Coolbeti klientidele Eestist, kes registreerivad konto ning teevad sissemakse kampaaniaperioodil (alates 12. maist). Seda riskivaba panuse pakkumist saab kasutada ainult ühe korra ja see kehtib ainult Eurovisioonile.

COOLBETIGA SAAD LIITUDA SIIN!

Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5