Tee The Festivalil üksainus pilt ning saa väärt turniiripilet!
  • Jokker.ee
  • 29.06.2022

Tee The Festivalil üksainus pilt ning saa väärt turniiripilet!

Kas jälgid Tallinnas toimuvat suurüritust The Festival ning võtad sellest ka ise osa? Sul on harukordne võimalus teenida väga kerge vaevaga väärt turniiripilet või koguni 500 PartyPoker dollarit Optibeti pokkeritoas!

Erakordse auhinna võitmiseks ei pea Sa isegi omama Optibeti kontot, kuigi iga tõsine pokkerimängija võiks maailma ühe suurima, PartyPoker võrgustikuga tuttav olla. 

Sul tuleb vaid ilmuda Tallinnas, Hilton Park hotelli konverentsikeskuses toimuvale The Festival põhiturniirile ning leida lauast Optibeti esindusmängija Gatiss Reigass. On väga suur tõenäosus, et Gatiss mängib sel turniiril just kolmapäeval, 29. juunil.

Edasi toimi järgnevalt:
1) Tee pilt Gatissega
2) Postita see Facebooki või Instagrami, täägides pildiga Optibet või Gatiss Reigass
Kui oled esimese 30 inimese hulgas, siis saad ümbriku, kus on auhind: 22$ MTT pilet, 109$MTT pilet, 215$ MTT pilet või koguni P$500. Auhind on garanteeritud!

Pane tähele, et Optibet on ainus Eestis litsentseeritud pokkerituba PartyPoker võrgustikus. Optibetis mängimine on 100% legaalne ning pokkerivõidud maksuvabad!
Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.
KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5