Tee Unibetis vähemalt 10-eurone ennustus ning osale €500 freerollidel!
  • Jokker.ee
  • 11.09.2018
  • 0

Tee Unibetis vähemalt 10-eurone ennustus ning osale €500 freerollidel!

See Unibeti pakkumine on mõeldud kõikidele spordiennustajatele, keda köidab ka pokkerimäng!

Tehes teisipäevast kuni neljapäevani vähemalt 10-eurose spordiennustuse, saad pääsme neljapäevasele 500€ freerollile Unibeti pokkeritoas. Kui aga teed vähemalt 10-eurose spordiennustuse reedest kuni esmaspäevani, siis teenid pääse esmaspäevasele 500€ freerollile. Mõlemad tasuta turniirid algavad kell 22:00 ning laudadesse pääseb 1500 kõige kiiremat. 

Pileti nägemiseks logi pokkeritarkvarasse sisse ning klikka "Profile" nupul. Turniiril osalemiseks klikka oma piletil, samuti võid ka pokkeri lobby's otsida turniiride sektsioonist "€500 Betting Freeroll". Nädala jooksul on võimalik saada pääse kahele freerollile ning piletid kehtivad 7 päeva. Freerollidelt võidetud raha on 100% Sinu ning Sa võid sellega koheselt teha, mida iganes soovid. 

Ära unusta ka tasuta spinni Unibet Openi slotikal!

Pane ka tähele, et 3. septembrist kuni 21. oktoobrini saavad kõik Unibeti mängijad tasuta keerutusi erilisel Unibet Openi slotikal. Pea meeles, et ühe keerutuse saab iga mängija igal nädalal vaid selle eest kui oma Unibeti kontole sisse logib ja pokkeritarkvara avab!

Lisakeerutuste teenimiseks tuleb mängida rahamänge või osaleda Sit & Go turniiridel. Ühe päeva jooksul võib saada kuni kolm tasuta keerutust, mis tuleb kasutada ära järgmisel päeval. 

button.png


Mida saab võita? 

Unibet Openi slotikal on punktiriba, mis näitab sinu teenitud auhindu. Selles mänguautomaadis on kokku 25 väljamakseliini ning kõik need kokku annavad sinu koondpunktisumma. Sinu punktisumma läheb iga uue keerutuse alguses nulli. 
- 10 000 punkti: €2000 maksev Unibet Open London pakett,
- 3 000 punkti: €100 MTT Supernova pilet
- 650 punkti: 25-eurone cashgame pilet NL25/PLO25 lauas mängimiseks,
- 350 punkti: 10-eurone cashgame pilet NL10/PLO10 lauas mängimiseks,
- 100 punkti: 100 boonuspunkti boonuste poes kasutamiseks.
- 25 punkti: 10 boonuspunkti boonuste poes kasutamiseks.
- 5 punkti: pilet iganädalasele €2000 või igapäevasele €100 freerollile.

Unibeti pokkerituba pakub kõigile uutele mängijatele 10 euro suurust tasuta liitumisboonust, mille jaoks pole vaja teha isegi deposiiti. Lisaks sellele aktiveeritakse esimesel sisselogimisel kuni 200-eurone läbimängimisboonus. Unibeti konto saad avada läbi selle lingi.

Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker