TonyBet annab naistele 20 tasuta keerutust Flowers videoslotil
  • Jokker.ee
  • 08.03.2016

TonyBet annab naistele 20 tasuta keerutust Flowers videoslotil

TonyBeti online-kasiino soovib kõikidele oma õrnemast soost klientidele rõõmuküllast naistepäeva ning teeb neile ka vastava kingituse: 20 tasuta keerutust Flowers video-slotil

"Me oleme õnnelikud, et naudid mängimist koos meiega ning palume võtta seda väikest kingitust tänuväljendusena," seisab kirjas, mille TonyBet kõikidele oma aktiivsetele naissoost klientidele saatis. 

Flowers online-sloti leiab kui avad TonyBeti veebilehe, logid sisse, valid ülemisest menüüst "7 KASIINO", klikid otsingule ja sisestad sinna "Flowers" (vaata joonist).

Tonybet Flowers.jpg

20 tasuta keerutuse jooksul saadud võidud tuleb 35 korda läbi mängida, misjärel on õigus saadud raha välja võtta või kasutada teistes TonyBeti poolt pakutavates mängudes. Boonusraha kestab 30 päeva ning keerutused tuleb ära teha 8. märtsil kell 00:00-23:59 (Eesti aja järgi). Pakkumine kehtib ainult naistele.

TonyBet annab uutele deposiidi teinud mängijatele 100% kuni €250 deposiitboonuse. See tähendab, et kui mängija teeb näiteks 200-eurose sissemakse, lisab TonyBet sellele omalt poolt 200 eurot juure ning kogu raha on võimalik koheselt kasutada. Pärast konto avamist ning deposiidi tegemist tuleb sisestada oma TonyBeti kontol (valides ‘Minu konto’ > ‘Boonus’) boonuse lahtrisse boonuskood CASINO250.  

Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5