TonyBeti kasiino hakkas vahendama virtuaalseid võidujookse
  • Jokker.ee
  • 28.04.2016
  • 0

TonyBeti kasiino hakkas vahendama virtuaalseid võidujookse

TonyBeti kasiino asus aprillis vahendama virtuaalseid võistlusi, mille hulka kuuluvad esialgu nii hobuste, koerte ning kui mootorrataste võiduajamised. 

Milles seisneb nende mängude eripära? Eelkõige selles, et kõik võistlused on virtuaalsed e. hobused, koerad ja mootorratturid ringrajal pole ehtsad, kuid animatsioonid on siiski võrdlemisi realistlikud ning actionit vürtsitavad (mõneti küll üsna üheülbalised) live-kommentaarid. Samuti toimuvad võidujooksud kõikidel aladel lausa iga kolme minuti järel, millega pakutakse mängijatele pidevat actionit.

Kahtlemata on ka virtuaalse hipodroomi loomise ja ülalpidamise kulud tavalisest kümneid kordi väiksemad, mis peaks vähemalt teoreetiliselt lubama tulevikus häid koefitsiente ja promosid. Esialgne vaatus näitab, et keskmine reik jääb hetkel 5% kanti, olles seega sarnane nii pokkeri, spordiennustuse kui teiste õnnemängudega. 

Panustada saab nii võitjale kui esikolmikusse tulemisele, lisaks üksikpanustele on võimalik ka bettimine erinevatele jooksudele. Iga jooksu tegeliku tulemuse määrab nn. "Juhuslike Arvude Generator", kus võetakse mõistagi arvesse iga konkreetse võistluse koefitsiente, mis on määratud samuti juhuslikult. 

TonyBeti kõneisiku sõnul on virtuaalse spordiennustuse käivitamise eesmärgiks oma klientidele veelgi suurema mängudevaliku pakkumine. Lisaks tavalistele kasiino- ja õnnemängudele vahendab TonyBet ka live-kasiinot ja live-mänge nagu loto, õnneratas, panustamine pokkerile ning täringud. 

TonyBet annab uutele deposiidi teinud mängijatele 100% kuni €100 deposiitboonuse. See tähendab, et kui mängija teeb näiteks 100-eurose sissemakse, lisab TonyBet sellele omalt poolt 100 eurot juure ning kogu raha on võimalik koheselt kasutada. Pärast konto avamist ning deposiidi tegemist tuleb sisestada oma TonyBeti kontol (valides ‘Minu konto’ > ‘Boonus’) boonuse lahtrisse boonuskood CASINO100. Boonussumma läbimängimise nõue on 35 korda.

Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.

Seotud mängud

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5