Triobeti kasiino püsikliendiprogrammi tutvustus
  • Jokker.ee
  • 04.03.2016

Triobeti kasiino püsikliendiprogrammi tutvustus

Sarnaselt live-kasiinodele on ka online-õnnemängukohtades kasutusel erinevad püsikliendiprogrammid, mis võimaldavad vastavalt panustatud rahale erinevaid hüvesid saada. Täna vaatleme Triobeti lojaalsusklubi pakkumisi.   

Triobet on üldiselt tuntud mängukohana, kus kõik asjad on väga lihtsad ning mängijatel ei tule tegeleda kohutava peamurdmisega. Nii on see ka nende online-kasiinos, kus on kasutusel mängu- ning preemiapunktid.

Millies seisneb aga nende erinevus?

Iga panustatud euro annab vastavalt mängule 0,005-0,1 mängijapunkti. Täpne määr sõltub otseselt sellest, millises mängus panused tehakse ning nagu ikka on kõige tulusam slottidel mängimine. 

Mängu tüübid.jpg

Kalendrikuu lõppedes selgitatakse välja iga kliendi mängijatase ning konventeeritakse teenitud punktid vastavalt tasemele preemiapunktideks. Ka siin kehtib lihtne põhimõte - mida kõrgemal mängijatasemel klient on, seda kõrgem on ka kordaja ning seda enam preemiapunkte mängija saab. 

Triobet kasiino mängutasemed.jpg

Preemiapunktid on võimalik mängijale sobival ajal rahas välja võtta kursiga 100 preemiapunkti = 20 eurosenti. Minimaalne väljamakse on 100 preemiapunkti, väiksemaid koguseid vahetada ei saa.

Mõned näited: 

- Mängija teeb kuu aja jooksul slottidel panuseid 5000 euro eest. See tähendab kuldtaset - teenitud 50 mängijapunkti konventeeritakse kolmekordse kordajaga 1500 preemiapunkiks. Need võib vahetada sobival ajal 30 euro vastu. 

- Mängija panustab slottidel kuu aja jooksul 200 000 eurot. Vastavalt "kuningliku teemanttaseme" kordajale saab selle eest 160 000 preemiapunkti, mis võrdub 320 euroga.

Need numbrid ei tundu küll hiiglaslikud, kuid kasiinomängude üldise intesiivsuse tõttu on mängijatel tegelikult võrdlemisi suured käibed. Seega on nii või naa tegemist väikese lisaboonusega, mis makstakse välja mängutulemustest sõltumata.   

Lojaalsusklubi liikmeks saab igaüks, kes Triobeti kasiinos mängib, punkte ei saa vaid live-kasiinos. Punktid kehtivad 6 kuud, neid uuendatakse reaalajas kasiinos mängides ning nende vahetamisel rahaks kajastub see tehing koheselt Sinu tehingute ajaloos.  

Triobeti online-kasiino annab uutele liitujatele 100% kuni €150 boonuse, millele lisandub 30 tasuta keerutust läbi aegade populaarseima slotimängu Starburst mobiiliversioonis. Boonuskoodi pole kasutada vaja. Liituda saad siin

Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5