Triobeti pokkeritoa kampaaniad 2016. aasta mais
  • Jokker.ee
  • 02.05.2016

Triobeti pokkeritoa kampaaniad 2016. aasta mais

Maikuus pakub Triobet oma mängijatele erinevaid missioonide kampaaniaid ning jätkab satelliitturniiride korraldamist nii kohalikele kui ka välismaistele suurturniiridele. Uusi mängijaid ootavad kolmapäevased freerollid ning SNG-spetsialiste 10 000-eurose auhinnafondiga võistlus. Juba ülehomme algab Triobeti eestvedamisel läbiviidav Eesti suurimate pokkeriturniiride hulka kuuluv Tallinn SuperWeekend.  

Tehnikavidinad erinevate ülesannete täitmise eest 

2. maist kuni 12. juunini vahendab Triobet ainsana Eestis kuuenädalast Sunday Giveaway Tournament kampaaniat, mille käigus leiab uue omaniku hulk erinevaid tehnikavidinaid. 

Kampaania sisu on lihtne – esmaspäevast laupäevani tuleb läbida kolm mängulist missiooni, mille eest antakse igaühele väike summa reaalset raha või üks-kaks turniiripiletit, samuti ka õigus osaleda sama nädala pühapäeval toimuval Sunday Giveway turniiril.

Nende turniiride auhinnafondides on suur hulk erinevaid tehnikavidinaid nagu sülearvutid, nutitelefonid, kõlarid, kõrvaklapid jne. aga ka mitmesuguseid turniiripiletid ning väärtuslik Battle of Malta pakett.    

3 ülesannet – 3 auhinda

Koostöös MPN pokkerivõrgustikuga viib Triobet 6.-15. mail läbi ka teise saavutustel põhineva kampaania, mille auhinnad on rahalised. 

Kokku on võimalik täita kolm ülesannet, mis kõik koosnevad mitmest osast. Ülesannete edukas täitmine tagab 1-25 eurose auhinna ning loogika on siinkohal lihtne – mida raskemad on ülesanned, seda suuremad ka auhinnad. Iga mängija saab soovi korral täita kõik kolm ülesannet. 

loosen.jpg
Lõppeb Pärnu meistrivõistluste online-kvalifikatsioon
 
12.-14. mail toimuvad suvepealinnas koostöös Grand Prix kasiinoga iga-aastased Pärnu lahtised meistrivõistlused. 100-eurose osalustasuga live-turniir viiakse läbi 45-minutiliste tasemetega ning 20 000-punktilise algstäkiga. 

Esimese kuue mängutaseme jooksul on lubatud üks re-entry ning laudades on kohti kuni 70 mängijale. Põhiturniiri esimene päev algab reedel, 13. mail kell 19:00 ning finaal laupäeva õhtul kell 19:00

Online-kvalifikatsioon kestab Triobetis kuni 13. maini kell 10:00. Nii Pärnu meistrivõistlustele kui ka teistele live- ning online-turniiridele, mille partneriks või läbiviijaks on Triobet, saab kvalifitseeruda läbi  teisipäeval kell 20:00 ning neljapäeval kell 20:00 algavate 11-eurose osalustasuga „TB EVENTS R/A“  satelliitturniiride, mis on leitavad Triobeti lobbyst läbi Tournaments > Satellites > Triobet Events

pärnu.jpg
Lähenevad Saaremaa tiitlivõistlused

18. juunil selgub Grand Prix Kuressaare kasiinos järjekordne Saaremaa pokkerimeister. Ka sellele turniirile saab kvalifitseeruda eksklusiivselt läbi Triobeti.   

Arvult neljandatel tiitlivõistlustel alustatakse mängu 25 000 punktiga, tasemed vältavad 30 minutit ning esimese 195 minuti jooksul on lubatud nii hiline registreerimine kui ka ühekordne re-entry. Lisaks auhinnarahale ootab turniiri võitjat karikas, kõiki osalejaid kostitatakse aga tervitusjookide ning snäkkidega.

Koheselt pääseb laudadesse 40 kõige kiiremat. Kõik, kes registreeruvad enne 16. juunit (kell 16:00) saavad 2500, enne 17. juunit (kell 18:00) aga 1500 lisapunkti. Samaaegselt Saaremaa lahtiste meistrivõistlustega toimub ka rahamäng.

Saaremaa meistrivõistlustele võib kvalifitseeruda läbi neljapäevaste 11-euroste ning pühapäevaste 3,30-euroste „TB EVENTS R/A“  satelliitturniiride, mis algavad vastavalt kell 20:00 ja 21:00 ning on leitavad Triobeti lobbyst läbi Tournaments > Satellites > Triobet Events. Hiliseim aeg Triobetist Saaremaa meistrivõistluste turniiripileti lunastamiseks on 17. juuni kell 09:00.

Kolm freerolli uutele mängijatele 

Nüüdsest saavad kõik uued Triobeti mängijad pileti kolmapäeval kell 15.00 ning 21:00 algavatele freerollidele, mille auhinnafondid on vastavalt 888 ning 1000 eurot. 

Samuti antakse uutele mängijatele pilet kolmapäeval kell 23:00 toimuvale 500-eurose garanteeritud auhinnafondiga uute mängijate turniirile, mille sisseost on 1,10 eurot. Sellel turniiril saavad osaleda vaid need mängijad, kes on avanud konto viimase kuue kalendrinädala jooksul. 

Need mängijad, kes pole freerolli(de) ajaks Triobeti sisse loginud ega esimese taseme jooksul ühtegi jaotust mänginud, eemaldatakse turniirilt. 
500.png
MPN Poker Tour Tallinnas – „last longer“ kahele parimale 

Sel aastal taasalustas Triobeti pokkerituba satelliitturniiride korraldamist MPN võrgustiku seeriavõistlusele MPN Poker Tour. Juba 11.-14. augustil jõuab mainekas turniirisari taas Eestisse ning 550-eurose sisseostuga põhiturniiril on garanteeritud vähemalt 125 000-eurone auhinnafond. 

1500-euroseid auhinnapakette saab osta kas otse või võita läbi satelliitturniiride, mille osalustasud algavad kõigest 25 eurosendist. Auhinnapaketis sisaldub 550-eurone põhiturniiri ja 100-eurone kõrvalturniiri pilet, luksuslik majutus kahele Hiltonis, neljaks ööks, kutse mängijate peole ning 250 eurot reisikulude katteks.   

Lisaks osalevad läbi Triobeti kvalifitseerunud (paketi võitnud või ostnud) mängijad erilises „Last Londer“ võistluses, mille kaks parimat saavad tasuta 1500-eurose Triobet Highrollers in the Sky auhinnapaketi. Jah, te lugesite õieti – samanimeline turniir toimub selle aasta oktoobris taas Tallinna teletornis.  

Algab järjekordse Fisherman Challenge’i kvalifikatsioon

9.-17. septembril viiakse Vilniuses läbi järjepanu uusi osalejate arvu rekordeid püstitanud Leedu suurim pokkeriturniir Triobet Fisherman Challenge. Lisaks kohalikule pokkeriparemikule oodatakse võistlema ka külalisi teistest Balti riikidest ning mujalt Euroopast.   

Radisson Blu Hotel Lietuvas asuvas Olympic Casinos läbiviidava festivali keskmes on 150-eurose osalustasuga põhiturniir. Lisaks sellele on ürituse kavas ka 300-eurose sisseostuga mitmepäevane 8-Max Deepstack Re-Entry, 110-eurone NLH Terminator ning 100-eurose osalustasuga Triobet Live re-entry. 

Läbi interneti saab lunastada pääsme Fisherman Challenge põhiturniirile vaid läbi Triobeti pokkeritoa. Kvalifitseerumine sellele ning teistele järgmisel aastal Triobeti poolt läbiviidavatele turniiridele on lihtne ning võimaldab kõikidel pileti võitnud mängijatel ise valida, millistel turniiridel nad mängida soovivad. 

Triobet korraldab igapäevaseid ja iganädalasi online-satelliite, mille seas on nii freerolle kui rahalise sisseostuga (€3,30 kuni €25) turniire. Kõikidel turniiridel on garanteeritud auhinnafond, mis jaguneb erineva väärtusega turniiripiletiteks. 

Neli mängutaset ning 10 000-eurone auhinnafond võistluses SNG-mängijatele 

1. mail algas Triobetis järjekordne kampaania SNG-mängijatele. Sarnaselt eelnevatel kuudel toimunule võisteldakse taas selle nimel, kes suudab saavutada parima tulemuse kümnel järjestikusel turniiril. Igal kampaanias osaleval mängijal on piiramatu arv katseid ning mida rohkem mängida, seda suurem on ka tõenäosus võita.  

Arvesse läheb parim jooksev tulemus mängitud turniiridel. Kui osaled näiteks 35 SNG-turniiril ning kõige edukamalt kulgeb mäng turniiridel 9-18, siis võetakse kümne SNG lõpptulemusena arvesse just nendel turniiridel saavutatud koguskoori. Kui otsustad seejärel mängida veel 35 turniiri ning saavutad näiteks veelgi parema punktisumma turniiridel 46-55, paraneb ka Sinu positsioon edetabelis.

Punkte teenivad 9-max turniiridel kolm ning 6-max turniiridel kaks parimat. Esimesel juhul saab turniiri võitja 50, teine koht 30 ja kolmas 20 punkti. 6-max turniiridel on aga esimene koht võrdsustatud 40 ja teine 20 punktiga. 

Kogu kampaania auhinnafond jaguneb nelja erineva mängutaseme vahel: turniirid sisseostuga kuni 5 eurot, 5-9,99 eurot, 10-29,99 eurot ning üle 30 euro. 

Buy-inAuhindade arvAuhinnafond (10 SNG-d)
Alla €5200 paremat1575 EUR
€5 - €9.99200 paremat2469 EUR
€10 - €29.99100 paremat2925 EUR
€30+50 paremat3045 EUR
Kampaanias osalemiseks vali „My Account“ ning ava „SNG Challenge“ nimeline alaleht.  Seejärel kliki lingile „Opt in“, millega kinnitad oma osalemise. Kui oled oma osalemise eelnevalt kinnitanud (kampaania algas juba 2013. aasta märtsis), siis pole seda vaja uuesti teha. Nende mängijate punkte, kes ei ole kampaanias oma osalemist kinnitanud, edetabeli koostamisel arvesse ei võeta. 

Oma hetkeseisu näed  “My Account” menüüst ning edetabelit uuendatakse kord tunnis.

Reeglid ja tingimused: 
1. Edetabelid nullitakse kuu lõpus, mil algab uus võistlus.
2. Võrdsete punktide korral võidab mängija, kes on mänginud kampaania jooksul enim SNG-turniire. Kui ka see arv on võrdne, võidab mängija, kes kinnitas oma kampaanias osalemise varem. 
3. Kui mängitakse mitut turniiri üheaegselt, arvestatakse turniiride järjestamisel aega, mil vastav turniir lõppes. 
4. Pakkumises ei lähe arvesse heads-up ning double-or-nothing turniirid. Samuti ei kehti satelliit-, privaat- ega üksiku operaatori poolt korraldatud SNG-turniirid.   

Tallinnas toimub järjekordne Superweekend

4.-8. mail toimub Tallinnas järjekordne Superweekend pokkerifestival, mille keskmes olevale 500-eurose osalustasuga põhiturniirile oodatakse enam kui 100 tuhande eurost auhinnafondi.  

Samuti viiakse läbi 100-eurose osalustasuga Triobet Live ning kõiki paketivõitjaid ja osalejaid ootavad vinged peod ning üritused.

Läbi Triobeti on turniiripaketi võitnud mitmed Eesti mängijad ning põhiturniirile oodatakse hinnanguliselt üle 50 kohaliku pokkerisõbra. 

SW.jpg


Triobet pakub uutele liitujatele nelja erinevat liitumisboonust vahemikus 10-1000 eurot. Liitumisboonuse valikul on soovitav silmas pidada, millisel limiidil ning kui palju mängida plaanitakse. Deposiidi suurus ei ole oluline.

- Boonuskood PKRFDB10 annab 10 eurot boonust, mis vabastatakse 100 osa kaupa (iga osa suurus €0,10),

- Boonuskood PKRFDB25 annab 25 eurot boonust, mis vabastatakse 25 osa kaupa (iga osa suurus €1),

- Boonuskood PKRFDB250 annab 250 eurot boonust, mis vabastatakse 50 osa kaupa (iga osa suurus €1),

- Boonuskood PKRFDB1000 annab 1000 eurot boonust, mis vabastatakse 100 osa kaupa (iga osa suurus €10).


Samuti tagab liitumine  läbi Jokker.ee linkide  õiguse osalemiseks igakuises MPN võrgustiku €20 000 reigirallis. 


Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5