Triobeti pokkeritoa kampaaniad 2016. aasta märtsis
  • Jokker.ee
  • 01.03.2016
  • 2

Triobeti pokkeritoa kampaaniad 2016. aasta märtsis

Märtsis korraldab Triobet live-turniire nii Tallinnas, Tartus kui Pärnus. Lõppemas on Eesti meistrivõistluste, Irish Openi ja MPNPT Sofia online-kvalifikatsioon, jätkub ka Tallinn SuperWeekend auhinnapakettide püüdmine. Tavapäraselt ootab SNG mängijaid 10 000 euro väärtuses lisaauhindu. 

€30 000 väärtuses freerolle sissemakse tegijatele 

Triobeti pokkerituba pakub kõikidele mängijatele, kes teevad etteantud ajavahemiku jooksul vähemalt 10-eurose sissemakse, tasuta pileteid freerollidele. Kampaania kestab 7.-28. märtsini

Kokku viiakse läbi kolm freerolli, mille auhinnafond on vastavalt 5000, 10 000 ja 20 000 eurot. Mängijad alustavad freerolle 1000 stardipunktiga, kuid need, kes mängivad turniirile eelneva seitsme päeva jooksul ka vähemalt 100 reigitud jaotust, saavad lisaks 2000 algpunkti.  

30000 sissemakse.jpg

 Triobet Live Tallinnas, Vilniuses, Pärnus ja Tartus

4. märtsil toimub Tallinnas Triobet Live turniirisarja kümnenda hooaja kolmas turniir, millel osalemine maksab 100 eurot. Tavapäraselt mängitakse 10 000 stardipunkti ja 30-minutiliste tasemetega, lubatud on ka ühekordne re-entry. Lisaks Tallinnale toimub 100-eurose osalustasuga Triobet Live samal päeval ka Vilniuses.

Tallinnas läbiviidavate turniiride finaliste premeeritakse €110 maksvate online-turniiripiletitega, Vilniuses on auhinnad poole väiksemad. Mõlemal juhul on tegemist lisaauhindadega, millel puudub läbimängimise nõue. Piletid kantakse võitnud mängijate Triobeti kontole ning neid tuleb kasutada 30 päeva jooksul.

Nii Eesti kui Leedu pealinnas toimuvale turniirile saab kvalifitseeruda läbi 1. märtsil kell 20:00 algava 11-eurose sisseostuga satelliitturniiri, mille parimatele on garanteeritud vähemalt 10 piletit kas Tallinnasse või Vilniusesse. Finaalsatelliidile on võimalik pääseda igapäevastelt tasuta ning €1,10- ja €3,30-sisseostuga TB Events online-turniiridelt. 

Märtsis viiakse Triobet Live läbi ka Tartus ja Pärnus, vastavalt 6. ja 12. kuupäeval. Ka nendele turniiridele saab kvalifitseeruda läbi Triobeti online-pokkeritoa.    
Gert ots.jpg
Veebruarikuise Triobet Live Tallinn võitja Gert Ots

Satelliitturniirid MPN Poker Tourile Sofias

Sel aastal taasalustas Triobeti pokkerituba satelliitturniiride korraldamist MPN võrgustiku seeriavõistlusele MPN Poker Tour.  

Järgmine etapp toimub 21.-24. aprillil Bulgaaria pealinnas Sofias. 1500-euroseid auhinnapakette saab osta kas otse või võita läbi satelliitturniiride, mille sisseostud algavad kõigest 25 eurosendist. Online-kvalifikatsioon on leitav Triobeti lobbyst läbi Tournaments > Satellites > Live Events

1500-euroses auhinnapaketis sisaldub 550-eurone põhiturniiri ja 150-eurone kõrvalturniiri pilet, majutus kahele neljaks ööks, kutse mängijate peole ning 450 eurot reisikulude katteks.   

Eelmisel aastal külastas MPN Poker Tour ka Tallinna ning üldkokkuvõttes tuli parimaks mängijaks erinevatel osavõistlustel korduvalt häid tulemusi näidanud eestlane Revo Kink.  

Eesti meistrivõistluste online-kvalifikatsioon 

Lähenemas on arvult 14. turniiripokkeri Eesti meistrivõistlused, mis toimuvad juba selle aasta 6.-16. aprillil. Turniiride osalustasud jäävad vahemikku 50-300 eurot ning erinevate kampaaniate ja satelliitturniiridega garanteerib Triobet koguni 25 000 euro väärtuses turniiripileteid. 

Kvalifitseerumine Eesti meistrivõistlustele ning teistele järgmisel aastal Triobeti poolt läbiviidavatele turniiridele on lihtne ning võimaldab kõikidel pileti võitnud mängijatel ise valida, millistel turniiridel nad mängida soovivad. 

Triobet korraldab igapäevaseid, iganädalasi ning igakuiseid online-satelliite, mille seas on nii freerolle kui ka rahalise sisseostuga (€1,10 kuni €25) turniire. Kõikidel turniiridel on garanteeritud auhinnafond, mis jaguneb erineva väärtusega turniiripiletiteks. 

See kasutajasõbralik süsteem võimaldab mängijatel ise otsustada, millisel turniiril nad hiljem mängida soovivad. Valikusse kuuluvad kõik 2016. aastal toimuvad turniirid, mille partneriks või läbiviijaks on Triobet. 

Jätkub Superweekendi ning Irish Openi online-kvalifikatsioon

4.-8. mail toimub Tallinnas järjekordne Superweekend pokkerifestival, mille keskmes olevale 500-eurose osalustasuga põhiturniirile oodatakse enam kui 100 tuhande eurost auhinnafondi.  

Online-kvalifikatsioon vältab terve märtsi. Igal pühapäeval kell 20:00 toimub 175-eurose osalustasuga supersatelliit, millel on garanteeritud vähemalt üks 1400-eurone Superweekend auhinnapakett. Paketis sisaldub sisseost turniirile, 250 eurot reisikulude katteks, luksuslik majutus ning kutsed eksklusiivsetele pidudele ja üritustele. 

Finaalsatelliidile saab kvalifitseeruda läbi igapäevaste freerollide või €3,30 ja €27 sisseostuga satelliitturniiride. Põhiturniiri pilet on võimalik soetada ka otse läbi pokkeritoa. 

21.-28. märtsil viiakse Dublinis läbi Euroopa vanim ning maailmas WSOP järel teisel kohal olev Irish Poker Open festival, mille 1150-eurose osalustasuga põhiturniiri garanteeritud auhinnafond on pool miljonit eurot.  

Ka sellele suurvõistluse saab veel kvalifitseeruda läbi Triobeti. Igal neljapäeval kuni 10. märtsini toimub 275-eurose sisseostuga finaalsatelliit, mille parimatele on garanteeritud kaks 2000-eurost auhinnapaketti. Pakett sisaldab turniiripiletit, majutust kahele 4**** City West Hotel’is ning 450 eurot reisikulude katteks.  

Neli mängutaset ning 10 000-eurone auhinnafond võistluses SNG-mängijatele 

1. märtsil algab Triobetis järjekordne kampaania SNG-mängijatele. Sarnaselt eelnevatel kuudel toimunule võisteldakse taas selle nimel, kes suudab saavutada parima tulemuse kümnel järjestikusel turniiril. Igal kampaanias osaleval mängijal on piiramatu arv katseid ning mida rohkem mängida, seda suurem on ka tõenäosus võita.  

Arvesse läheb parim jooksev tulemus mängitud turniiridel. Kui osaled näiteks 35 SNG-turniiril ning kõige edukamalt kulgeb mäng turniiridel 9-18, siis võetakse kümne SNG lõpptulemusena arvesse just nendel turniiridel saavutatud koguskoori. Kui otsustad seejärel mängida veel 35 turniiri ning saavutad näiteks veelgi parema punktisumma turniiridel 46-55, paraneb ka Sinu positsioon edetabelis.

Punkte teenivad 9-max turniiridel kolm ning 6-max turniiridel kaks parimat. Esimesel juhul saab turniiri võitja 50, teine koht 30 ja kolmas 20 punkti. 6-max turniiridel on aga esimene koht võrdsustatud 40 ja teine 20 punktiga. 

Kogu kampaania auhinnafond jaguneb nelja erineva mängutaseme vahel: turniirid sisseostuga kuni 5 eurot, 5-9,99 eurot, 10-29,99 eurot ning üle 30 euro. 

Buy-inAuhindade arvAuhinnafond (10 SNG-d)
Alla €5200 paremat1575 EUR
€5 - €9.99200 paremat2469 EUR
€10 - €29.99100 paremat2925 EUR
€30+50 paremat3045 EUR
Kampaanias osalemiseks vali „My Account“ ning ava „SNG Challenge“ nimeline alaleht.  Seejärel kliki lingile „Opt in“, millega kinnitad oma osalemise. Kui oled oma osalemise eelnevalt kinnitanud (kampaania algas juba 2013. aasta märtsis), siis pole seda vaja uuesti teha. Nende mängijate punkte, kes ei ole kampaanias oma osalemist kinnitanud, edetabeli koostamisel arvesse ei võeta. 

Oma hetkeseisu näed  “My Account” menüüst ning edetabelit uuendatakse kord tunnis.

Reeglid ja tingimused: 
1. Edetabelid nullitakse kuu lõpus, mil algab uus võistlus.
2. Võrdsete punktide korral võidab mängija, kes on mänginud kampaania jooksul enim SNG-turniire. Kui ka see arv on võrdne, võidab mängija, kes kinnitas oma kampaanias osalemise varem. 
3. Kui mängitakse mitut turniiri üheaegselt, arvestatakse turniiride järjestamisel aega, mil vastav turniir lõppes. 
4. Pakkumises ei lähe arvesse heads-up ning double-or-nothing turniirid. Samuti ei kehti satelliit-, privaat- ega üksiku operaatori poolt korraldatud SNG-turniirid.   

Triobet pakub uutele liitujatele nelja erinevat liitumisboonust vahemikus 10-1000 eurot. Liitumisboonuse valikul on soovitav silmas pidada, millisel limiidil ning kui palju mängida plaanitakse. Deposiidi suurus ei ole oluline.

- Boonuskood PKRFDB10 annab 10 eurot boonust, mis vabastatakse 100 osa kaupa (iga osa suurus €0,10),

- Boonuskood PKRFDB25 annab 25 eurot boonust, mis vabastatakse 25 osa kaupa (iga osa suurus €1),

- Boonuskood PKRFDB250 annab 250 eurot boonust, mis vabastatakse 50 osa kaupa (iga osa suurus €1),

- Boonuskood PKRFDB1000 annab 1000 eurot boonust, mis vabastatakse 100 osa kaupa (iga osa suurus €10).


Samuti tagab liitumine  läbi Jokker.ee linkide  õiguse osalemiseks igakuises MPN võrgustiku €20 000 reigirallis. 


Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5