Unibeti pokkeritoa eripakkumised 2017. aasta mais
  • Jokker.ee
  • 01.05.2017

Mais toimuvad Unibetis eraldi kampaaniad nii high-rolleritele kui ka neile, kes eelistavad mängida madalate või keskmiste panustega laudades. Tavapäraselt on võimalik täita lihtsaid missioone ning saada selle eest boonuspunkte või kutseid freerollidele.

UNIBETI POKKERITOAGA SAAD LIITUDA SIIN - €10 PILET ILMA SISSEMAKSETA JA €200 LÄBIMÄNGIMISBOONUS

Kevadine Bootcamp - auhinnafond 35 000 eurot

1.-31. maini vältab Unibetis erikampaania väikeste ja keskmiste panuste rahalaua mängijatele, kus erinevate saavutuste eest jagatakse koguni 35 000 euro väärtuses lisaauhindu. Punkte saab teenida NLH ja PLO rahalaudades, mille limiidid on vahemikus 10-100.

Arvestus käib nelja nädal aega vältava perioodi kaupa ning punkte saab teenida erinevate mänguliste ülesannete täitmise eest, mis on toodud välja järgmises tabelis.

Mitmete ülesannete puhul on mängus ka kordaja, mis tähendab seda, et mida kõrgemates laudades mängitakse, seda rohkem punkte saadakse. Kui NL/PL10 lauas on kordaja 1, siis tasemel NL/PL25 ja NL/PL 50 1.5 ning NL100/PLO100 lauas juba 2.

Kolmel perioodil jagavad 30 edukaimat punktikogujat 8000-eurose auhinnafondi, kusjuures võitja saab 1000, viimane rahakoht aga 100 eurot. Viimasel, 22.-31. mail vältaval perioodil läheb aga jagamisele 11 000 eurot ning sellest saab osa 50 mängijat (auhindade vahemik taas 100-1000 eurot).

€25 000 high-stakes flopiralli

Mais Unibetis vältava erilise kõrgete panuste flopiralli auhinnafond on magus 25 000 eurot. Arvesse lähevad mängutasemed NLH200-NLH800 ja PLO200-PLO800 ning punkte saab vastavalt sellele, millisel tasemel mängid:
- Iga NL200 (€1/€2) flop annab edetabelisse 1 punkti,
- Iga PLO200 (€1/€2) flop annab edetabelisse 1,5 punkti,
- Iga NL400 (€2/€4) või NL800 (€4/€8) flop annab edetabelisse 1,5 punkti,
- Iga PLO400 (€2/€4) või PLO800 (€4/€8) flop annab edetabelisse 2 punkti.

NB! Seejuures saad lisapunkte ka siis, kui Sul peaks mängulauas juhtumisi halvasti minema. Juhul kui kaotad mõnel päeval vastavate panustamistingimuste korral, saad kuni 150 lisapunkti (üks punkt iga kaotad euro eest). Nädala jooksul on võimalik saada kuni 450 lisapunkti.

Loogika on lihtne: mida rohkem punkte kogud, seda suurem on ka Sinu skoor ning seda suurem võimalus saada auhind.

Kuu on jagatud neljaks eraldiseisvaks perioodiks:
Nädal 1: 1.-7. mai
Nädal 2: 8.-14. mai
Nädal 3: 15.-21. mai
Nädal 4: 22.-31. mai

Raha teenivad iga nädala 30 parimat, võitja saab 1000 eurot ning viimane rahakoht 125. "Flopi vaatamise" juures on oluline see, et Sa ei foldiks enne flopi avamist, sest vastasel juhul ei lähe see käsi kirja.

Missioonid raha- ning turniirimängijatele

Tavapäraselt on ka mais võimalik täita 5 kolmest ülesandest koosnevat missiooni (astet). Valdavalt on need mõeldud Unibeti tarkvara ja lisavõimalustega tutvumiseks ning eeldavad osalemist mõnes rahamängus või madala sisseostuga turniiril. Kõik mängijad osalevad missioonidel automaatselt ning täiendavalt kuskil registreeruma ei pea.

Kampaania auhindadeks on boonuspunktid ja erinevad turniiripiletid. Iga mängija võib saada ühe missiooni auhinna vaid ühel korral ning auhinnad on järgmised: