Unibeti pokkeritoa eripakkumised 2016. aasta märtsis
  • Jokker.ee
  • 01.03.2016
  • 0

Unibeti pokkeritoa eripakkumised 2016. aasta märtsis

Märtsis toimub Unibeti pokkeritoas juba tuttav missioonide kampaania raha- ning turniirimängijatele. Seevastu aktiivseid SNG-mängijaid ootab 5000-eurone freeroll, parimate bounty-kogujate vahel jagatakse aga ära 5000 eurot preemiaraha. Tavapärasest suurem tähelepanu suunatakse Omaha mängijatele, kelle vahel korraldatakse neli võistlust koguauhinnafondiga 25 000 eurot.  

Missioonid raha- ning turniirimängijatele

Sarnaselt eelmistele kuudele on ka märtsis  võimalik täita neli kolmest kuni neljast ülesandest koosnevat missiooni (astet). Valdavalt on need mõeldud Unibeti tarkvaraga tutvumiseks ning eeldavad osalemist mõnes rahamängus või madala sisseostuga turniiril. Kõik mängijad osalevad missioonidel automaatselt ning täiendavalt kuskil registreeruma ei pea.

Kampaania auhindadeks on Pot Limit Omaha, Banzai pokkeri, SNG ja Unibet Openi online-satelliitturniiride piletid. Iga mängija võib saada ühe missiooni auhinna vaid ühel korral ning võidetud pileteid tuleb kasutada hiljemalt 1. aprillil.   

Märtsi missioonid.jpg

€5000 freeroll aktiivsetele SNG-mängijatele 

3. aprillil kell 19:15 korraldab Unibet 5000-eurose auhinnafondiga SNG Scrap turniiri. Pileti tasuta turniirile saab igaüks,kes kogub märtsis SNG-turniire mängides vähemalt 300 punkti.

Punkte saab teenida igal tasemel SNG-turniiride mängimise eest ning need on otseses sõltuvuses konkreetse SNG turniiri sisseostust ning laudade arvust. Näiteks 1-eurose sisseostuga SNG-turniiri mängimine annab ühe punkti, 100-eurose sisseostuga SNG-turniiril osalemise eest võib aga saada koguni 50-100 punkti. 

Kampaania on mõeldud lisaväärtusena aktiivsetele SNG-mängijatele. Tingimused täitnud mängijate kontodele kantakse piletid automaatselt. 
 
SNG kampaania.jpg

€25 000 euro väärtuses auhindu Omaha mängijatele

Märtsis annab Unibet edukaimatele punktikogujatele Omaha rahalaudades kokku 25 tuhande euro väärtuses lisaauhindu. Arvestus käib neljas erinevas perioodis, mis vältavad seitse kuni üheksa päeva. 

Punkte saab teenida erinevate mänguliste ülesannete täitmise eest, mis on toodud välja järgmises tabelis.  
Ülesanded Omahas.jpg
Mitmete ülesannete puhul on mängus ka kordaja, mis tähendab seda, et mida kõrgemates laudades mängitakse, seda rohkem punkte saadakse. Kui näiteks PLO4 lauas on kordaja 0,5 ja PLO10 lauas 1, siis PLO50 lauas juba 2,5 ja PLO400 lauas koguni 4. 

Perioodidel 1.-8. märts, 9.-15. märts ning 16.-22. märts jagavad 100 edukaimat punktikogujat 5000-eurose auhinnafondi, kusjuures võitja saab 750, viimane rahakoht aga 15 eurot. 23.-31. märtsini vältaval perioodil läheb aga jagamisele 10 000 eurot ning sellest saab osa 250 mängijat (igaühele vähemalt 10 eurot, võitjale 1500). 

Lisaraha bounty-turniiridel

Unibet korraldab hulgaliselt pearahadega turniire, mille nimes sisaldub sõna „Bounty“. Märtsis saab lisaraha teenida ka nendel – 100 edukaimat punktikogujat jagavad omavahel 5000-eurose auhinnafondi, kus võitja teenib 750 eurot ning viimane rahakoht €15.

Nagu nimigi viitab, antakse edetabelipunkte iga vastasmängijate elimineerimise eest kõikidel tavapärastel Unibeti bounty-turniiridel (arvesse ei lähe ühekordsed eriturniirid nagu näiteks Charlotte von Barber või Squid Spectacluar). Punktide arv sõltub turniiri sisseostu suurusest. Unibetis toimuvate bounty-turniiride sisseostud jäävad vahemikku 1-25 eurot.   
 
Edetabelis läheb arvesse iga mängija 20 parimat tulemust ehk need 20 turniiri, kus mängija kogub enim punkte. Viigi korral makstakse mängijatele võrdne auhinnasumma. 

Unibeti pokkerituba pakub kõigile uutele mängijatele 10 euro suurust tasuta liitumisboonust, mille jaoks pole vaja teha isegi deposiiti. Lisaks sellele aktiveeritakse esimesel sisselogimisel kuni 200-eurone läbimängimisboonus. Kõiki mängijaid ootab ka €2 Unibet Open satelliidipilet. Unibeti konto saad avada läbi selle lingi.

Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5