Uued Optibeti mängijad saavad ilma deposiidita 20 tasuta keerutust
  • Jokker.ee
  • 11.12.2016

Uued Optibeti mängijad saavad ilma deposiidita 20 tasuta keerutust

Uued mängijad, kes avavad konto Optibetis, saavad kuni 15. detsembrini 20 TÄIESTI TASUTA keerutust slotil Warlords: Crystals of Power.

Optibeti konto saad avada siin

Pakkumise kõige parem osa on see, et deposiiti pole vaja teha! Konto avamise järel saad kätte oma tasuta spinnid, mille kasutamiseks on aega täpselt 24 tundi. 

NB! Kõik võidetud raha tuleb kolme päeva jooksul slottidel 45 korda läbi mängida. Nagu sarnastes kampaaniates ikka, kehtib üldreeegel: juhul kui mängija kaotab läbimängimise ajal tasuta keerutuste jooksul võidetud raha, siis boonus annuleeritakse ning kõik algab taas "nullist". Kui aga õnnestub võidetud raha nõuetekohaselt läbi mängida, võib mängija seda (ning läbimängimise jooksul võidetud raha) oma äranägemise järgi kasutada.

Kui Optibet hakkas Sulle meeldima, siis on võimalik saada ka:

HIIGLASLIK €1000 DEPOSIITBOONUS + 200 TASUTA KEERUTUST!

Selleks: 
1) Ava konto Optibet online-kasiinos läbi Jokker.ee (klõpsa sellele lingile)
2) Tee järjestikku kolm vähemalt 20-eurost sissemakset, kasutades järgmisi boonuskoode 

3) Saa boonus ning tasuta keerutused vastavalt igale sissemaksele 

optikasiino boonused.jpg

NB! Boonusraha saab välja võtta, kui see on vähemalt 40-kordselt läbi mängitud. Boonusraha kehtib 14 päeva. Tasuta spinnidega teenitud võidud kehtivad 10 päeva. 


Tähelepanu! Optibet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5