Uus klient saab Coolbetis €20 tasuta ennustuse Eurovisioonile
  • Jokker.ee
  • 12.05.2018

Uus klient saab Coolbetis €20 tasuta ennustuse Eurovisioonile

Täna selgub Portugalis selleaastase Eurovisiooni lauluvõistluse võitja ning Coolbet võimaldab kõikidele uutele klientidele 20-eurost riskivaba (ehk niiöelda tasuta) ennustust!

Mida teha tasuta panuse saamiseks?
2) Kasuta lehel "Minu Boonused" koodi: ELINA20
3) Tee sissemakse Pärast boonuskoodi sisestamist on Sinu esimene panus Eurovisioonile riskivaba. Kui selle kaotad, tagastatakse panus kuni 20€ väärtuses koheselt! Tagastatud rahale puuduvad läbimängimistingimused. NB! Panuse pead tegema päris rahaga, seega ei tohi sissemakset tehes kasutada ühtegi boonuskoodi. Tervitusboonust või mõnda muud pakkumist võib kasutada oma järgmise sissemaksega.

Pakkumine kehtib vaid uutele Coolbeti klientidele Eestist, kes registreerivad konto ning teevad sissemakse kampaaniaperioodi (11. mai kell 00:01 kuni 12. mai kell 21:59) jooksul. Seda riskivaba panuse pakkumist saab kasutada ainult ühe korra ja see kehtib ainult Eurovisioonile.

Foto: Wouter van Vliet, EuroVisionary

COOLBETIGA SAAD LIITUDA SIIN!

Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5