Vaata Unibetis TASUTA spordivõistluste ülekandeid ja võida raha!
  • Jokker.ee
  • 13.03.2019
  • 0

Vaata Unibetis TASUTA spordivõistluste ülekandeid ja võida raha!

Kas teadsid, et lisaks panustamisele saab läbi Unibeti ka huvipakkuvatele spordivõistlustele otsepildi vahendusel kaasa elada? Unibeti Live-TV's on aastas üle 30 000 spordivõistluse, mille hulgas ka: 
Jalgpall: La Liga, Serie A, Eredivisie, Championship
Tennis: Grand Slam, ATP/ WTA
USA spordiliigad: NBA, NHL

Unibet TV on tasuta kõigile, kel on olemas Unibeti kasutajakonto ning sellel kasvõi üks sent raha. Tuleb lihtsalt sisse logida. Ja kui Su konto on tühi, kuid oled teinud ennustuse viimase 24 tunni jooksul, saad ikkagi huvipakkuvat ülekannet vaadata.

Enamikel juhtudel on live-ülekande hilinemine väiksem kui 10 sekundit (sarnaselt teleülekandega), aeg-ajalt võib see olla ka pikem ning olla mõjutatud Sinu internetiühenduse kiirusest. Ülekantavad sündmused on kalendris märgistatud TV-ikooniga, samuti võid teha märke kastis Unibet TV ning kalendris kuvataksegi seejärel ainult ülekantavad sündmused.

button.png

Lisaks live-TV pakkumisele korraldab Unibet sageli ka erinevaid kampaaniaid, mis on sellega seotud. Hetkel ootavad Unibeti kliente näiteks sellised väljakutsed:
- Kaks 10 000 € auhinnaloosi Miami Open ja Indian Wellsi tenniseturniiridele. Iga Miami Openile või Indian Wellsile tehtud minimaalselt 5 € mängueelne või live-ennustus annab Sulle jackpoti loosimisel ühe pileti. Mõlema turniiri lõpus toimub loosimine, kus selgub 10 piletit/mängijat, kes jagavad 10 x 1 000 € auhinnafondi. 
- 10 000 € NBA Jackpot loosimine 18. märtsil. Tee NBA-le mängueelne- või live-ennustus ning iga vähemalt 5 € suurune NBA ennustus tagab Sulle pääsme jackpoti loosimisele, mille käigus leiab omaniku kümme 1000-eurost auhinda. 
- League of Legendsi iganädalased 25% kasumivõimendused. Vaata Unibet TV-s LCS, LEC ja LCK liigade märulit ning naudi parimaid koefitsiente. Kui lisad oma ennustussedelile mis tahes League of Legendsi või mõne muu e-spordi ennustuse, ilmub Sinu ennustussedelile „25% kasumivõimendus“. Võimendust saavad nii live- kui ka mängueelsed ennustused.

1) Ava konto Unibeti spordiennustuses läbi Jokker.ee (klõpsa sellele lingile)

2) Tee vähemalt €10 deposiit

3) Unibet DUUBELDAB Sinu poolt tehtud deposiidi summas kuni €50
NB! Boonus tuleb enne väljavõtmist vähemalt 10x läbi mängida

1) Olles aktiveerinud deposiitboonuse saad lisaks ka €10 TASUTA PANUSE

2) TASUTA PANUS tuleb teha mobiiliga

3) Võidu korral tuleb panus 3x läbi mängida, kaotatud panuse korral nõudeid pole


- Kõigele lisaks saad päris niisama veel 5 TASUTA keerutust populaarsel Starbursti slotikal!

Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker