Vaid Coolbetis: Augusti parimad vutiennustajad jagavad 2500 eurot
  • Jokker.ee
  • 12.08.2019
  • 0

Vaid Coolbetis: Augusti parimad vutiennustajad jagavad 2500 eurot

Euroopas on jõudnud kätte uus jalgpallihooaeg, kõik meeskonnad alustavad puhtalt lehelt, tiimide motivatsioon on laes ning elevus suur.

Selle puhul alustab Coolbet uue kampaaniaga, mille auhinnafond on 2500 eurot. Võistluse eesmärk on teha augusti jooksul võimalikult palju võitvaid ennustusi Euroopa suurte jalgpalliliigade mängudele. Mida rohkem võitvaid ennustusi teed, seda kõrgemale edetabelis tõused ning seda paremad preemiad Sind ootavad.

Coolbet bäönner.jpg
Pakkumises osalemiseks ava vastava kampaania leht ning kliki nupule "OSALEN". Seejärel tee vähemalt 5 € suuruseid pre-match või live panuseid Euroopa suurliigade mängudele vahemikus 07.08 - 01.09, min koefiga 1.50. Tea, et iga võidetud vähemalt 5 € panus annab Sulle ühe punkti edetabelisse.

Auhinnafondis on 2500 eurot, mis jaguneb järgmiselt: 
1. koht - 1000 eurot spordiboonust*
2. koht - 600 eurot spordiboonust*
3. koht - 300 eurot spordiboonust*
4. koht - 200 eurot spordiboonust*
5. koht - 150 eurot spordiboonust*
6.-10. koht - 50 eurot spordiboonust*
Võidetud boonused tuleb ühe korra läbi mängida, koefiga vähemalt 1.70. 

NB! Ära unusta, et alates augustist pakub Eestis aina enam populaarsust koguv Coolbeti spordiennustus oma uutele klientidele kahte erinevat deposiitboonust.
1. Tehes 150-eurose deposiidi (maksimaalne vajalik deposiit), saad koheselt 150 eurot boonust ning võid alustada mängimist 300 euroga.

2. Tehes 10 sissemakse, saad €40 boonust (boonuskood 4XBOONUS) ning võid alustada mängimist 50 euroga.


Samuti on alates augustist tagasi Coolbet League, mis võimaldab täiesti tasuta jalgpallikohtumiste tulemusi ennustada ning auhindu võita. Iga nädal läheb jagamisele täpselt 550 euro väärtuses boonuseid, mille läbimängimise nõuded on ülimalt leebed. Miks mitte oma ennustused niisama ära teha! 


Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker