Võida 2000 € Optibeti Halloweenipromos + Millions Online
  • Jokker.ee
  • 26.10.2022

Võida 2000 € Optibeti Halloweenipromos + Millions Online

Sul on hea võimalus võita koguni 2000 Partypoker dollarit Optibeti Halloweenipromos, mis toimub 25.-31. oktoobrini. Samuti oled oodatud 27. oktoobril algavale Millions Online pokkerifestivalile. 

Halloween Optibeti pokkeritoas

See kampaania on mõeldud eeskätt Optibeti püsimängijatele, sest võimaldab võita täiendavaid auhindu. Lihtsalt liitu sellega Optibeti pokkerikliendis ning asu seejärel juba oma lemmikmänge mängima. Sinu valida on nii limiidid kui mängud.

Iga 10 lojaalsuspunkti eest, mille teenid etteantud ajavahemikus, saad avada ühe loosiauhinna (1 lojaalsuspunkt = 1 dollar tasutud reiki Optibeti pokkeritoas). Mis peamine - Sul on see võimalus piiramatu arv kordi. Lihtsalt mängi ning saad järgmise katse. Sa võid võita kasvõi 100 auhinda päevas!

Halloweenikampaanias on järgmised auhinnad:

* 2 000 Partypoker dollarit - võidu tõenäosus <1%

* 10 Partypoker dollarit - võidu tõenäosus 3%

* 5 Partypoker dollarit - võidu tõenäosus 5%

* $ 1 Spins pilet - võidu tõenäosus 32%

* 0,25 $ Spins pilet - võidu tõenäosus 23%

* Optibet Welcome One turniiripilet - võidu tõenäosus 36,99%

Ole teadlik, et PartyPoker dollareid võid kasutada osalemiseks nii Optibetis toimuvatel turniiridel, SNG-del kui ka kiirpokkeris ning rahamängus! See pakkumine ei mõjuta teisi Sinu hüvesid ega cashbacki, vaid on lihtsalt täiendavaks boonuseks!

OPTIBETIS MÄNGIMISEKS KLIKKA SIIA!

Millions Online nov 22.jpg

Millions Online KO edition

27. oktoobrist kuni 15. novembrini toimub Partypoker võrgustikus (Eestis ainult Optibet) järjekordne menukas Millions Online turniiriseeria, mis koosneb seekod vaid knock-out turniiridest. 

Kokku on kavas koguni 53 turniiri, ürituse kulminatsiooniks on aga $ 1050 põhiturniir, millel on 7 avapäeva. Sa võid pääseda aga sinna vaid 1 sendiga, läbides viiefaasilise online-kvalifikatsiooni (0,01 $ > 1,10 $ > 6,60 > 33 $ > 1050 $). Mõistagi on kohe lubatud alustada ka teiselt või kõrgemalt tasemelt.

Nii põhiturniirile kui teistele turniiridele (sisseost alates 109 $) on võimalik pääseda ka läbi eriliste SPINS-kiirturniiride. Võita on paljugi, sest ainuüksi Millions Online põhiturniiril läheb jagamisele vähemalt miljon dollarit auhinnaraha!

TUTVU SIIN KÕIKIDE OPTIBETI KUU PAKKUMISTEGA!

Pane tähele, et Optibet on ainus Eestis litsentseeritud pokkerituba PartyPoker võrgustikus. Optibetis mängimine on 100% legaalne ning pokkerivõidud maksuvabad!
Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.
KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5