LIVE

Võimalik vaid Coolbetis: mõtle oma panus ise välja!
  • Jokker.ee
  • 03.10.2017
  • 0

Võimalik vaid Coolbetis: mõtle oma panus ise välja!

Coolbeti spordiennustus esitles sel nädalal Eestis ning Põhjamaades ainulaadset lisafunktsiooni - võimalust ise endale panuseid luua!

Kas usud näiteks, et LeBron James viskab järgmises mängus üle 30 punkti või oled kindel, et Lionel Messi teeb oma järgmises mängus rohkem lööke väravale, kui Ronaldo Real Madridi järgmises mängus? Nüüd on Sul harukordne võimalus luua endale sobiv panus ja kombineerida mängijate statistikat erinevatest liigadest.

Lihtsalt vali mängija(d), panuse tüüp ja sündmuse tingimus. Coolbet arvutab automaatselt koefitsiendid Sinu poolt loodud panusele ja Sul on isegi võimalus kombineerida need mitmikpanusesse. Panuste kombineerimise võimalusi on lõputult!

Neli võimalust panuste loomiseks:
1. Statistika. Panusta sellele, et üks või mitu mängijat saavutavad järgmises mängus sinu poolt valitud statistika. Näiteks, et Messi ja Ronaldo saavad oma järgmises mängus kahe peale kokku 3 väravat või näiteks, et LeBron James viskab Miami Heati vastu üle 30 punkti. 
2. Üks-ühe vastu. Panusta sellele, kumb mängijatest saavutab teisest parema tulemuse. Näiteks, et Messi saab rohkem lööke väravale kui Lukaku.
3. Trio. Panusta 3 mängija paremusjärjestusele valitud statistilise näitaja puhul.
4. QUICK PICK ACCUMULATORS (QPAS). Saad eelvalitud panusetüüpidele panustada ilma kohandamiseta.

Kuidas see käib? Vaata järgmiselt jooniselt!
Coolbet kuidas panustada.jpg
Tutvu ka Coolbeti vastaval teemalehel Korduma Kippuvate Küsimustega!
 
Soovita Coolbeti sõbrale ja teeni kuni 50 eurot!
Coolbetis on käimas eriline sõbra-soovituse programm, mis võimaldab soovitatud sõbra tegemisi hõlpsalt jälgida ning teenida iga soovituse pealt raha. Nii maksab Coolbet iga sõbra eest, kes täidab läbimängimisnõuded, sama summa, mis Sinu sõber esimese deposiidiga tegi!

Maksimaalne sõbrasoovituse tasu on 50 eurot. Programmi leiad siit

Oled uus mängija?
Ja veel - tea, et iga uus mängija saab Coolbeti konto avamise eest 10 tasuta spinni Starbursti slotimängus! Deposiiti ei pea tegema ning tasuta keerutustega saadud võitudele ei kehti mingisugust läbimängimise kohustust. 
Kuidas saada tasuta spinnid? 
1) Ava konto Coolbetis läbi Jokker.ee (klõpsa sellele lingile)
2) Kinnita konto koodiga, mis saadetakse Sinu mobiilile
3) Coolbet annab Sulle 10 TASUTA KEERUTUST ülipopulaarsel Starbursti slotil, mille võitudel puudub läbimängimise kohustus.

Coolbeti spordiennustuse esimese deposiidi boonus 100% kuni €150 (boonuskood SPORT150) on tõenäoliselt parim, mida hetkel Eesti mängijatele pakutakse. Boonus tuleb 30 päeva jooksul 6x läbi mängida, minimaalne nõutav koef on 1.70. Arvestades kihlveokontori keskmist marginaali, on tegemist juba puhtmatemaatiliselt väga kliendisõbraliku pakkumisega. 

Samuti võid Sa pärast tasuta spinnide saamist riskivaba mängimist jätkata, tehes seda tasuta spordiennustust pakkuval veebilehel coolpickz.com

Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Kommentaarid

Pokker
Spordiennustus
Kasiino