Coolbet asus toetama harrastusvõrkpalli ja käivitas uue laheda lisafunktsiooni
  • Jokker.ee
  • 01.06.2017
  • 0

Coolbet asus toetama harrastusvõrkpalli ja käivitas uue laheda lisafunktsiooni

Mai lõpus sõlmisid Eesti Võrkpalli Liit ja Coolbet koostöölepingu, mille raames saab Coolbet järgmisel kolmel aastal harrastajatele mõeldud ülipopulaarsete Rahvaliiga ja Suvevolle sarjade peasponsoriks.

„Mul on hea meel, et kaks peamist harrastajale mõeldud sarja on endale leidnud koostööpartneri. Ühiselt Coolbetiga saame suurendada võrkpalli jalajälge ja loodetavasti veelgi enam inimesi ala juurde tuua,” rääkis Eesti Võrkpalli Liidu peasekretär Helen Veermäe.

Coolbet Eesti turundusjuhi Samir Abdurahmanovi sõnul on ka Coolbet’il väga hea meel Eesti Võrkpalli Liiduga koostööd alustada. "Eestimaise ettevõttena üritame ikka kodumaist sporti toetada, eriti kui tegemist on selliste toredate projektidega nagu Rahvaliiga ja Suvevolle, mis kutsuvad tavainimesi üles rohkem sporti tegema. Loodan väga, et meie koostöö Võrkpalli Liiduga kujuneb pikaajaliseks ning väga viljakaks,” sõnas Samir.

Coolbet toetab juba paljusid spordiklubisid ning liite, sh. Eesti hokikoondist, JK Kalevit, Pärnu Vaprust ning ka Eesti Turniiripokkeri Föderatsiooni. 

button.png

Sissetulevad panused nüüd Coolbetis

Mai lõpus lisandus Coolbeti teenuste valikusse uus sissetulevate panuste funktsioon, mis aitab muuta mängimist veelgi mõnusamaks. "Selle abil saad näha jooksvalt kõiki sissetulevaid panuseid, mida teised mängijad teevad. Soovi korral saad neid pileteid ka kopeerida," selgitas Samir, kelle kinnitusel pakub seda  teenust hetkel vaid Coolbet.

Coolbet sissetulevad panused.jpg

Eestis aktiivselt tegutsev Coolbet tähistas mais oma esimest sünnipäeva ning kuigi juuni on just alanud, võib häid pakkumisi võib leida ka täna. Nagu Coolbetil juba kombeks, on näiteks tasuta keerutuste või panuste saamine vägagi lihtne ning võite ei tule enamasti ka hiljem kuskil läbi mängida!

Kui Sul veel pole Coolbetis kontot, siis selle avamisel saad
10 TASUTA KEERUTUST TÄIESTI NIISAMA
Selleks: 
1) Ava konto Coolbetis läbi Jokker.ee (klõpsa sellele lingile)
2) Kinnita konto koodiga, mis saadetakse Sinu mobiilile
3) Coolbet annab Sulle 10 TASUTA KEERUTUST ülipopulaarsel Starbursti slotil, mille võitudel puudub läbimängimise kohustus.

Coolbeti pakkumised uutele mängijatele

Kui oled konto Coolbetis juba avanud ning oma tasuta keerutused kätte saanud, siis ole teadlik ka esimese deposiidi boonustest:   
- Spordiennustuse esimese deposiidi boonus 100% kuni €150 (boonuskood SPORT150) on tõenäoliselt parim, mida hetkel Eesti mängijatele pakutakse. Boonus tuleb 30 päeva jooksul 6x läbi mängida, minimaalne nõutav koef on 1.70. Arvestades kihlveokontori keskmist marginaali, on tegemist juba puhtmatemaatiliselt väga kliendisõbraliku pakkumisega. 
- Kasiinoboonus 100% kuni €200 tuleb slottidel 35x läbi mängida (mõnel mänguautomaadil läheb arvesse 70% tehtud panustest, "lauamängudes" boonust vabastada ei saa). Kui boonus on nõuetekohaselt läbi mängitud, lisatakse sellele Coolbeti poolt veel 25 tasuta keerutust Starsbursti online-slotil. Seal võidetud raha enam läbi mängida ei tule ning seda saab vastavalt oma suvale koheselt kasutada. 

Tutvu Coolbeti mängudega põhjalikumalt siin: 

Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker