Pokker

Global Poker Awards 2019: Elena ja Tambet Kask jahivad mainekat auhinda!

6. märtsil selguvad Las Vegases toimuval pidulikul auhinnagalal GPI/THM, Global Poker Index ja The Hendon Mob 2019. aasta maailma pokkeriauhindade (Global Poker Awards) võitjad.

Winterfest – Road to Kings of Tallinn 20. – 26. jaanuaril Olympic Park kasiinos

Winterfest – Road to Kings of Tallinn toimub 20. – 26. jaanuaril ja minifestivali jooksul mängitakse kokku kuus rankinguturniiri, mille võitjale on välja pandud €1100 pilet!

Kas jälle overlay? Pühapäeval kell 18:00 algab iganädalane GG Masters $300K GTD

Igal pühapäeval kell 18:00 (Eesti aja järgi) korraldatakse GG-võrgustikus 300 tuhande dollarilise garantiiga suurturniir GG Masters, millel on siiani alati olnud obverlay.

Internetipokkeri mängija kaotas vähem kui kahe kuuga 6,5 miljon dollarit!

GG võrgustikus esimest korda 1. novembril 2019 online-pokkerit mänginud Aasia mängija on kaotanud vähem kui kahe kuuga ja vaid 201 turniiriga ulmelised 6,5 miljon dollarit!

SUUR PIDU LÄHENEB: Eesti pokker saab 20-aastaseks!

Tänavu tähistatakse pidulikult Eesti pokkeri 20-ndat sünnipäeva, mille puhul viib ETPF 23. veebruaril läbi nii erilise aastapäevaturniiri kui piduliku galaõhtu.

16. jaanuaril Coolbeti pokkeritoas Jalgpalli Freezeout: võida unistuste reis!

See artikkel on Sulle, kui oled pokkerisõber ja pead lugu ka heast jalgpallist, sest Coolbetis on algamas igakuine Jalgpalli Freezeout!

Optibeti pokkeritoa ja GG võrgustiku eripakkumised 2020. aasta jaanuaris

Maailma ühes suurimas pokkerivõrgustikus GG Network asuva Optibeti pokkeritoa pakkumised jaanuaris 2020.

Bingopokker - kas väheste oskustega biiditav mäng või sõge gämbling?

Tutvusime GG-võrgustiku uue hitt-tootega "All-In or Fold Bingo" ning mõista, kas seda mängu on tõepoolest võimalik ka üsna väheste mänguoskustega biitida?

Aasta esimesel Paf Live'il võidutsesid Tuhkatriinud

2020. aasta esimene Paf Live oli täis Tuhaktriinu lugusid - ühe sellise loo peategelaseks oli ka turniiri võitja, Urmo Einard.

Winter Holidays Series 8M$ GTD: Viis Eesti netiproffi 100 parima seas!

Eesti pokkerimängijad on näitamas suurepärast mängu 22. detsembrist kuni 5. jaanuarini GG-võrgustikus toimuval 8 miljoni dollarilise kogugarantiiga suurfestivalil.

Aleksei Smirnov alustas pokkeriaastat edukalt, võites 1626 osalejaga turniiri!

Aleksei "AS Leshiy" Smirnov alustas pokkeriaastat edukalt ja võitis 2. jaanuari õhtul PokerStarsis alanud Winter Series turniiri. Esikoht tõi sisse umbes 29 300 eurot.

ETPF avaldas iga-aastase kokkuvõtte ning 25 tähtsaimat pokkerisündmust

Täna avaldas Eesti Turniiripokkeri Föderatsioon (ETPF) traditsioonilise aastakokkuvõtte, kus on kirjas 2019. aasta kõige olulisemad pokkerisündmused Eestis.

Kasiino
Spordiennustus
Pokker