16. jaanuaril Coolbeti pokkeritoas Jalgpalli Freezeout: võida unistuste reis!
  • Jokker.ee
  • 13.01.2020
  • 0

16. jaanuaril Coolbeti pokkeritoas Jalgpalli Freezeout: võida unistuste reis!

See artikkel on Sulle, kui oled pokkerisõber ja pead lugu ka heast jalgpallist :)

Kord kuus korraldab Coolbeti pokkerituba 11-eurose sisseostuga Jalgpalli Freezeout turniiri, mille auhinnafondile on lisatud unustamatu jalkareis Euroopasse ning teised lisaauhinnad! Järgmine Jalgpalli Freezeout algab sel neljapäeval, 16. jaanuaril kell 21:00

Turniiri algstäkk on 3000 punkti ning levelid vältavad 8 minutit. Lubatud on ka hiline registeerimine 45 minuti jooksul. Turniiri auhinnafond moodustub mängijate poolt tehtud sisseostudest, mille lisanduvad täiendavad Coolbeti poolsed auhinnad: 

1. koht : Reis kahele vabalt valitud Premier League mängule ajavahemiks veebruar - mai.

2. koht: 200 € Coolbet Open satelliidipilet

3.-4. koht: 75 € Coolbet Open satelliidipilet

5.-8. koht: 33 € Coolbet Open satelliidipilet

Auhinnapaketis sisaldub 2 mängupiletit vabalt valitud Premier League mängule, 2 ööd majutust (kaheinimese tuba) ja 400 € reisiraha.

Jalgpalli-freezeout turniirile saad kvalifitseeruda ka läbi igapäevaste satelliitide, mis toimuvad 13.-16. jaanuaril algusega kell 21:00. Satikate sisseost on kõigest 1.10 € (lubatud ka 1 rebuy) ning neil kõigil on kaks kohta Coolbeti Igakuisele Jalgpalli Freezeout turniirile garanteeritud.

LIITU LAHEDA COOLBETI POKKERITOAGA!

Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5