LIVE

See päev on käes: Coolbet käivitas kauaoodatud pokkeritoa!
  • Jokker.ee
  • 05.02.2018
  • 0

See päev on käes: Coolbet käivitas kauaoodatud pokkeritoa!

Kauaoodatud päev on käes -  2016. aastal Eestis jõuliselt tegevust alustanud ning lühikese ajaga tuhandete spordisõprade ja kasiinomängijate südamed võitnud Coolbet käivitas viimaks oma pokkeritoa! 

Coolbet Poker tegutseb eestlastele tuttavas MPN võrgustikus ning kavatseb teha oma mängijatele hulgaliselt eksklusiivseid pakkumisi. Jokker.ee lugejatele räägib Coolbeti edasistest plaanidest ettevõtte pokkerimänedžer Thomas Hviid

Miks te üldse pokkeri käivitasite?

Thomas: Sest meile meeldib pokker väga! Me oleme korraldanud firmasiseseid meistrivõistlusi juba kaks aastat ning paljud meie töötajad on mänginud pokkerit aastaid. Tegemist on suurepärase ja lõbusa ajaviitega ning kuigi netipokker pole enam nii võimas kui aastaid tagasi, oleme me ikkagi seisukohal, et Coolbeti kliendid peaksid saama seda soovi korral ka meie keskkonnas mängida. Paljud meie mängijaid naudivad pokkerit ning on Coolbeti pokkeritoa vastu juba ammu huvi tundnud. 

Mida te mängijatele pakute?

Thomas: Kuna tegutseme MPN võrgustikus, on väga paljud Eesti mängijaid meie poolt pakutavate mängude ja tarkvaraga juba tuttavad. Meie kampaaniad saavad siiski olema mõnevõrra erinevad ning me teeme kõik endast oleneva, et pakkuda oma mängijatele maksimaalset võimalikku lisaväärtust. Alustame koheselt neli nädalat kestva suure tutvumiskampaaniaga, mille käigus korraldame hulgaliselt freerolle ning lisame turniiride auhinnafondidesse tublisti raha. Läbi erinevate promode anname ära enam kui 1000 euro väärtuses auhindu iga päev. Kui armastad pokkerit mängida, siis võid sel viisil üsna märkimisväärselt oma kukrut täita. 

Kas te kavatsete ka live-turniire korraldada?

Thomas: Jah, meie esimene suur live-turniir Coolbet Open toimub Tallinna Hiltonis juba 2.-6. mail. Ootame 550-eurose sisseostuga NLH põhiturniirile ligikaudu 400 mängijat, lisaks on Coolbet Openi kavas ka enam kui 20 kõrvalturniiri ning erinevad lõbusad peod. Sellel üritusel soovime nii Eesti pokkerikommuuniga tuttavaks saada kui võõrustada ka meie kalleid külalisi Norrast, Rootsist, Soomest ning teistest riikidest. Coolbeti pokkerituba pakub rohkelt võimalusi turniiridele kvalifitseerumiseks - väärtusliku põhiturniiri paketi võib võita kas väga väikese raha eest või siis suisa tasuta!     

Kuidas te hiljem Eesti pokkerimängijatega kontakti hoiate? 

Thomas: Me oleme Eesti Turniiripokkeri Föderatsiooni toetajad ning lööme aktiivselt kaasa nii EMV-l kui OPEM-il. Samuti võtame osa teistest ETPF-i üritustest ning viime läbi erinevaid turniire. Nagu ma juba mainisin, armastame me pokkerit väga ning soovime seda nautida üheskoos meie uute sõpradega! 

Coolbeti pokkeritoa ülevaatega saad tutvuda siin

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker