24-tunnise Pärnu pokkerimaratoni võitis Robert Gololob
  • Maheaatom
  • 24.08.2016

24-tunnise Pärnu pokkerimaratoni võitis Robert Gololob

Möödunud nädalavahetusel, 20.-21. augustil toimus populaarses Pärnu pubis 2 Paari ainulaadne pokkerimaraton, mis vältas terve ööpäeva. Väsitavast lahingust väljus võitjana Robert Gololob (pildil).

Pokkerimaraton koosnes kuuest turniirist, mille vahele pakuti mitmesugust meelelahutust nagu koroona, lauajalka, mölki, penaltiseeriad, turu tsill, fotoseiklus, aardejaht, Uku trip jne. Samuti sai nautida tavapärasest erinevaid toite ning oli avatud tšill nurk-katusealune baari hoovis.  

pall.jpg2 Paaris on pokkeriväline action alati omal kohal ning õnneks oli ka ilm mõlemal päeval ilus.

Turniirid viidi läbi freezeout-formaadis ning istekohti oli igaühes kuni 40 mängijale. Täpselt 40 mängijat ka alustas ning korraldajate Regina Gololobi ja Gert Uuetoa sõnul jõudsid enam kui pooled ka õnnelikult finišisse.  "Struktuurid olid tehtud selliselt, et ükski turniir ei vältaks koos pausidega üle kolme ja pool tunni. Nii said kõik osa ka pokkerivälisest tegevusest või soovi korral pisut puhata," mainis Gert.  Kui eelmisel korral (2013. aastal) algas üritus kell 19:00, siis nüüd osalejate mugavust silmas pidades viis tundi varem.  

Turniiride võitjat ootas joogikraam 2 Paarilt ning  eriauhind, mis oli pandud välja sponsorite poolt. Turniiride võitjad ning auhinnad olid: 

Kell 14:00 - maratoni pokkeriturniir vol1: võitja Priit Hansalu, auhind Seltskonnamängud.ee sünnipäevapakett.

Kell 18:00 - maratoni pokkeriturniir vol2: võitja Raiko Murulauk, auhind OlyBet Live pilet. 

Kell 22:00 - maratoni pokkeriturniir vol3: võitja Helen Marttila, auhind CCCP Põgenemistubadelt.

Kell 02:00 - maratoni pokkeriturniir vol4: võitja Robert Gololob, auhind Valgeranna Seikluspargilt.

Kell 06:00 - maratoni pokkeriturniir vol5: võitja Robert Gololob, auhind OlyBet Live pilet.

Kell 10:00 - maratoni pokkeriturniir vol6: võitja Triinu Ammusaar, auhind Perona Bowlingult. 

sees.jpgÖö on käes ning kaardid endiselt liikvel. Õlut joodi ikka ka. 

Robertile tagasid edu kaks turniirivõitu ning korralik esitus teistel turniiridel. Teiseks tulnud Arlek Mitt oli küll kahel esimesel turniiril heads-up'is, kuid jäi paraku võiduta. Kolmanda koha saavutas Raiko Murulauk, neljas oli Helen Marttila, viies Rivo Ree ning kuues Egert Suve.

Võitjat ootas korralik auhinnakomplekt, mis oli kokku pandud 2 Paari, OlyBeti, Thor Steinar, Mairo Toom Photography & Go Takso poolt. Parima naisena sai Helen iluprotseduuri Riina Geelküüntelt, 2.-6. kohta premeeriti aga auhindadega 2 Paarilt & OlyBetilt. Iga lõpetanu lahkus meenega. 

hommik.jpgJa ööst on saanud hommik...

"Meie jäime väga rahule - mõnus seltskond ja mega hea vibe. Nüüd ootame, et oleks juba aasta 2019," lisas Regina. See oli otsene vihje, et järgmine pokkerimaraton toimub küll alles kolme aasta pärast, kuid regulaarsed üritused jätkuvad 2 Paaris täie hooga. 

Vaata lisainfot ja pilte ürituse Facebooki lehelt

lõpp.jpgTehtud!

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5