28. mail toimuvad Viljandis esimesed Eesti meistrivõistlused discpokkeris
  • Jokker.ee
  • 16.05.2016
  • 0

28. mail toimuvad Viljandis esimesed Eesti meistrivõistlused discpokkeris

Mai viimasel laupäeval korraldatakse Viljandis esimesed discpokkeri Eesti meistrivõistlused. Nagu nimigi viitab, koosneb discgolfiklubi Viljandi Ketas ning Triobeti koostöös läbiviidav ainulaadne kahevõistlus discgolfist ning turniiripokkerist.  

Võistluse esimene ala on kaheringiline discgolf, mis algab hommikul kell 9:00 Viljandi Rotary Discgolfi pargis. Pokkeriturniir saab stardipaugu kell 19:00 pubis Suur Vend ning viiakse läbi maailma populaarseimas mänguformaadis No Limit Texas Holdem. Alustatakse 10 000 stardipunktiga ning mängutasemed vältavad 20 minutit. 

Mõlemal alal antakse punkte pöördvõrdeliselt vastavalt mängijate arvule – nii teenib näiteks 60 osalejaga pokkeriturniiri võitja 60, esimene väljalangeja aga ühe punkti. Nii discgolfi kui ka pokkeriturniiri osalustasu on 25 eurot ning kokku pääseb võistlema 60 huvilist. 

Võistluste korraldajad premeerivad karikatega kolme parimat mees- ning naismängijat, lisaks ootavad pokkeriturniiri kuute parimat rahalised auhinnad ning kõiki võistlejaid külmlaud pubis Suur Vend.  

Meistrivõistluste läbiviija Tarmo "Waim" Pika ja Martti Ojamaa sõnul pääsevad pokkeriturniirile ainult need, kes võtavad osa ka discgolfist. „Alles avaala osalustasu maksmine annab võimaluse registreerumiseks pokkeriturniirile, mida saab teha vaid läbi Triobeti pokkeritoa hiljemalt 27. mai keskpäevaks. Pokkeriturniir on diileritega ning osalemiseks peab olema vähemalt 21-aastane,“ rõhutas "Waim". 

Discpokkeri meistrivõistlused on omalaadseks jätkuks möödunud aastal Otepää Golfikeskuse ning Triobeti pokkeritoa koostöös korraldatud kahevõistlusele, mis koosnes pokkerist ning golfist. Ettevõtmine osutus oodatult populaarseks ning sellest võttis osa kümneid harrastajaid.   

Tingimused: 
1. Discgolfile saab registreeruda veebilehel http://skoorin.com/?u=scorecard&ID=279721 või valides Skoorin.com > Võistlused > Eesti I Meistrivõistlused Discpokkeris. 
2. Discgolfi osavõtutasu 25 eurot tuleb kanda MTÜ Discgolfiklubi Viljandi Ketas arvelduskontole EE321010220211932229, märkides selgituseks "EMV DISCPOKKERIS – kategooria (mees või naine) – täisnimi – e-mail aadress (kuhu saata pokkeriturniiri salasõna). 
3. Salasõna pokkeriturniiril registreerumiseks saavad ainult discgolfi eest tasunud mängijad. Turniir on leitav Triobeti lobbyst läbi Tournament > Satellites > Triobet Events.
4. Pokkeriturniiri osalustasu on 25 eurot, millest 5 eurot moodustab reik.  
5. Pokkeriturniiril osalemiseks tuleb võtta kaasa isikut tõendav dokument. Osaleda saavad vaid vähemalt 21-aastased mängijad, kel pole kehtivat õnnemängupiirangut. 
6. Pokkeriturniiri auhinnad makstakse välja Triobeti kontole. Rahalisi auhindu saavad ainult pokkeriturniiri parimad, eriauhindadega premeeritakse nii discgolfi, pokkeriturniiri kui ka üldarvestuse edukamaid.     
7. Pokkeriturniir algab täpselt kell 19:00. Hilinejad saavad istuda lauda kuni teise pausi lõpuni (140 minuti jooksul).  
8. Kahevõistluse (üldine) paremusjärjestus selgub pärast discgolfis ning pokkeris saadud punktide summeerimist.  
   
Lisainfo leiad Facebookist.  

Seotud mängud

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5